O G Ł O S Z E N I A XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 VII 2019 r.

  1. Przypominamy o zapisach na 41 Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę, która wyruszy tradycyjnie 3 sierpnia. W tym roku pod hasłem: ”W mocy Ducha Świętego”. Koszt wpisowego wynosi 75 zł., są przewidziane zniżki. Zapisy w parafii do 21 lipca /w kancelarii parafialnej/. Istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania z podaniem konkretnych intencji, które będą polecali pątnicy w ramach funduszu „Idę z Tobą”.
  2. W naszym kościele trwa X Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej Puławy – 2019. Jutro koncert o godz. 19:00. Wystąpi pani HASIO-YI-YU organistka z Tajwanu. Zapraszamy!
  3. Prasa katolicka: Cuda i Łaski Boże, List do Pani, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Niedziela. W dodatku lubelskim Tygodnika „Niedziela” znajduje się artykuł poświęcony Dziękczynnej Mszy św., której przewodniczył ks. kan. Aleksander Zeń w niedzielę 23 czerwca.
  4. Serdeczna prośba, by osoby, które w niedzielę chcą zamówić Mszę św. kierowały się w stronę wejścia do kaplicy św. Brata Alberta. Bezpośrednio po każdej Mszy św. przy stoliku będzie dyżurował ksiądz.