OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 sierpnia 2019 r.

  1. Jutro, w rocznicę kolejnego objawienia Matki Bożej w Fatimie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18:00, które zakończymy Procesją Maryjną.
  2. W ramach trwającego X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej – Puławy 2019, jutro kolejny koncert w naszym kościele wyjątkowo o godz. 19:15 /opóźniony ze względu na Nabożeństwo Fatimskie/. Usłyszymy utwory: Augusta Freyera, Roberta Schumanna, Johannesa Brahmsa i Feliksa Nowowiejskiego w wykonaniu Tomasza Adama Nowaka. Zapraszamy!
  3. Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej – SMAL odbędzie się w Garbowie w dniach 22 – 25 sierpnia pod hasłem „Uwolnij się!”. Zapraszamy młodzież.
  4. W przyszłą niedzielę – 25 sierpnia, odbędą się Dożynki Powiatowe – Kurów 2019. Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Kurowie. Dalsza część uroczystości na boisku przy Szkole Podstawowej w Kurowie. Organizatorzy zapraszają.
  5. Za dwa tygodnie 31 sierpnia – 1 września w Sanktuarium w Wąwolnicy odbędą się uroczystości 41 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej. Z naszej parafii        1 września wyruszą dwie pielgrzymki: piesza – wyjście o godz. 4:15 /dołączymy do parafii Matki Bożej Różańcowej/ i rowerowa – wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 8:30. Zachęcamy także do wyjazdu własnymi środkami lokomocji.
  6. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela i Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych.