OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 września 2019 r.

 1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
 2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla dzieci i młodzieży szkolnej – 2 września o godz. 8:00. Zapraszamy także nauczycieli i rodziców.
 3. Również jutro spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
 4. W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 17:00 i w czasie Mszy św. o godz. 18:00 /zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież szkolną/, a następnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:00 /będzie możliwość spowiedzi/, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 5. W przyszłą niedzielę, czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny, poprowadzą członkowie Rady Parafialnej. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 18:00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
 6. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii dzisiaj w przedsionku świątyni.
 7. Wczoraj zakończono prace przy konserwacji dzwonów na wieży naszego kościoła. Wymieniono napęd i automatyczne sterowanie.
 8. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny, List do Pani, a w nim artykuł o Izabeli Czartoryskiej.
 9. Przypominamy, że od dzisiaj /od 1 września/ nastąpiła zmiana czasu odprawiania pierwszej Mszy św. niedzielnej i świątecznej z godz. z 7:30 na godz. 7:00. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP są również pół godz. wcześniej o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. bez zmian.
 10.  Kancelaria Parafialna będzie czynna w godz. 7:30 – 8:30 i 16:30 – 17:30. W środy i niedziele kancelaria nieczynna.
 11. Wykład prof. Przemysława Czarnka wykładowcy na KUL i Wojewody Lubelskiego, dotyczący „Współczesnych zagrożeń wiary”, odbędzie się 6 września /piątek/ w parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach o godz. 19.00 w sali teatralnej.