OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 września 2019 r.

  1. Dzisiaj, czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny, poprowadzą członkowie Rady Parafialnej. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 18:00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  2. „Polska pod Krzyżem” to kolejna inicjatywa, po „Wielkiej Pokucie” i „Różańcu do Granic”, która jest reakcją świeckich i duszpasterzy na kryzys wiary, który dotyka Kościół. To Ogólnopolskie Modlitewne Wydarzenie odbędzie się we Włocławku na lotnisku Kruszyn 14 września /sobota/ w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, rozpoczęcie o godz. 11:00. W ramach łączności z tym wydarzeniem, w naszej parafii w tym dniu, w od godz. 15:00 do 18:00 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy poszczególne grupy do poprowadzenia Koronki do Bożego Miłosierdzia i Modlitwy Różańcowej w intencji Kościoła i Ojczyzny.
  3. Próba scholi w najbliższą sobotę – 14 września o godz. 10:00 w dawnej kaplicy.
  4. Nabożeństwo Fatimskie 13 września /piątek/ po Mszy św. o godz. 18:00. Na zakończenie Procesja Maryjna.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:30 błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych, a po niej spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. I Komunia św. będzie się w naszej parafii w drugą niedzielę maja – 10 maja na Mszy św. o godz. 10:30.
  6. Od dzisiaj, do końca września trwają zapisy młodzieży szkolnej do sakramentu Bierzmowania. Kandydatów zapraszamy do zakrystii lub do kancelarii parafialnej, albo bezpośrednie zgłoszenie się do katechety.
  7. Region Środkowo-Wschodni NSZZ Solidarność serdecznie zaprasza do udziału w 37 Ogólnopolskiej Pielgrzymce  Ludzi Pracy na Jasną Górę. Zapisy do 12 września w biurze Solidarności przy ul. Wojska Polskiego w Puławach.
  8. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy, w przyszłą niedzielę 15 września o godz. 15:00 w dawnej kaplicy. Proszę wziąć dowód osobisty.
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć książki o tematyce religijnej, dewocjonalia oraz podręczniki do katechezy.
  10. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.