OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29 września 2019 r.

  1. Dzisiaj o godz. 13:00 poświęcenie kościoła pod wezwaniem Świętej Rodziny w Puławach. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza.
  2. Jeszcze tylko do jutra trwają zapisy młodzieży szkolnej do sakramentu Bierzmowania. Kandydatów  zapraszamy w najbliższy piątek – 4 października na Mszę św. o godz. 18:00 i Nabożeństwo Różańcowe, a następnie pierwsze spotkanie w kościele.
  3. Jutro próba Chóru Parafialnego o godz. 19:00 w kościele. Zapraszamy również nowe chętne osoby.
  4. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, w szczególny sposób poświęcony Modlitwie Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe będą sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16:30.
  5. W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo Różańcowe o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 17:00 i w czasie Mszy św. o godz. 18:00 /zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież szkolną/.  I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:00 /będzie możliwość spowiedzi/, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  7. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Lubelskie Seminarium Duchowne.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii.
  9. Tradycyjnie Parafia Matki Bożej Różańcowej w Puławach  organizuje Dni Skupienia dla Róż Różańcowych w dniach 5 – 7 października. Poprowadzą je Ojcowie Oblaci NMP Niepokalanej.
  10. Prasa katolicka: Arka, Rycerz Niepokalanej, Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.