OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 października 2019 r.

  1. W październiku Nabożeństwa Różańcowe są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16:30.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed miesiącem, a także dzisiaj.
  4. Członków i sympatyków Akcji Katolickiej zapraszamy jutro – w poniedziałek  na spotkanie formacyjne o godz. 17:00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski. Zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia po każdej Mszy św. Dla wszystkich darczyńców Akcja Katolicka przygotowała niespodzianki po Mszach św. o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. Atrakcyjny program obchodów Dnia Papieskiego w Puławach  proponuje Stowarzyszenie „Rodzina” w dniach 4 – 20 października. Zorganizowane zostaną: warsztaty dziennikarskie i literackie, Rowerowy Wyścig po Kremówki, Turniej wiedzy o Janie Pawle II, Przegląd Pieśni i piosenki Religijnej. Bliższe informacje  na stronie  i facebooku Stowarzyszenia „Rodzina.
  6. Za tydzień – 13 października, Nabożeństwo Fatimskie połączone z modlitwą za Ojczyznę. Rozpoczęcie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00. Modlitwę Różańcową  poprowadzą Panie z Kół Różańcowych, następnie Procesja Maryjna, a po niej Apel Jasnogórski. Zapraszamy!
  7. Również za tydzień będziemy gościli w naszej Parafii  franciszkanina O. Cecyliana Zapolskiego z Ukrainy, który wygłosi Słowo Boże oraz zbierze ofiary na remont kościoła w Bersadzie na Ukrainie.
  8. Prasa katolicka: List do Pani, Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.