OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29 marca 2020 r.

  • W związku z zaostrzeniem przepisów epidemiologicznych przypominamy, że w kościele jednorazowo może przebywać maksymalnie 5 osób. Pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy św. mają te osoby, które zamówiły intencje. Wychodząc naprzeciw pragnieniom wiernych przyjęcia w niedzielę przynajmniej Komunii św. informujemy, że będzie udzielana począwszy od tej niedzieli 15 minut przed każdą niedzielną Mszą św. Ze względów nadzwyczajnego zachowania bezpieczeństwa serdecznie prosimy o przyjmowanie Ciała Pańskiego tylko na rękę.
  • W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca – Spowiedź od godz. 16:30 i w czasie Mszy św. o godz. 18:00.  I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:00 /będzie możliwość spowiedzi/, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • W I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Będzie to również wizyta przedświąteczna /Spowiedź, Komunia św, ewentualne Namaszczenie Chorych/. Jeśli ktoś ze względów bezpieczeństwa chce w tym miesiącu zrezygnować z takiej wizyty księdza to prosimy o informację do kancelarii parafialnej. Prosimy również o zgłaszanie dodatkowych wizyt do najbliższego czwartku – 2 kwietnia. Tel. 818879353.
  • Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej. Nie będzie poświęcenia palm. Po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie będzie również zmiany Tajemnic Różańcowych.
  • Ze względu na szybko zmieniającą się sytuację i związane z nią decyzje zarówno władz państwowych jak i kościelnych,  przebieg Liturgii Triduum Paschalnego podany zostanie w przyszłą niedzielę.
  • Osoby, które planują chrzest dzieci w okresie świątecznym prosimy o wcześniejszy kontakt z parafią tel. 818879353.
  • Ofiary na tacę składamy do skrzynki znajdującej się przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!