OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12 kwietnia 2020 r.

Drodzy Parafianie. Życzę Wam, by pochylenie się  nad Tajemnicą Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa niosło nade wszystko nadzieję i radość. Niech radosna nowina wielkanocnego poranka umacnia was w codziennym życiu i pozwala odkrywać piękno Bożego sensu, także w tych niełatwych czasach naznaczonych niepokojem, lękiem, odosobnieniem, samotnością i tęsknotą. Niech światło, radość, pokój i miłość Zmartwychwstałego Pana towarzyszą Wam w tych świątecznych dniach i na wszystkich drogach waszego życia. Zdrowych i błogosławionych Świąt Wielkanocnych dla Was i dla waszych Rodzin!

  • Serdeczne podziękowanie: Panu Łukaszowi Komście za inicjatywę i zorganizowanie transmisji internetowej Mszy św. i Nabożeństw z naszego kościoła. Pani Magdzie Wicha, p. Anecie Wolskiej i p. Janowi Sokołowskiemu za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję rodzinie Kędzierskich za ofiarowanie Paschału. Dziękuję ceremoniarzowi Jakubowi Krzysztofikowi za pomoc w Triduum Paschalnym. Dziękuję tym, którzy zaangażowali się w akcję pomocy szpitalom „ALBERT POMAGA SZPITALOM”, dziękuję ks. Łukaszowi Włoskowi za zorganizowanie tej akcji i koordynację. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na rzecz naszej Parafii, a nade wszystko za waszą modlitwę, wyrazy życzliwości i wsparcia w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Nich Zmartwychwstały Pan wszystkim obficie błogosławi!
  • Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Nie będzie Godzinek, a Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 i 18:00. Odczytane zostanie również Świąteczne Słowo Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  • Przypominam, że z racji Oktawy Wielkanocnej w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  • Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 – Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu i spowiedzią.
  • Przypominam, że transmitujemy na żywo w Internecie Msze św. z naszego kościoła parafialnego, codziennie o godz. 18:00. Dzisiaj transmisja Mszy św. o godz. 10:30  i 18:00. Tak samo jutro.