OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 17 maja 2020 r.

  • Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni, w dni powszednie odprawiane są bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, natomiast w niedziele o 17:30.  
  • Jutro – 18 maja przypada 100 Rocznica Urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Dzisiejsza niedziela i dzień jutrzejszy są szczególnym czasem dziękczynienia Panu Bogu za dar Papieża Polaka i jego wyjątkowy Pontyfikat. Jutro w naszej świątyni Msza św. dziękczynna o godz. 18:00.
  • Telewizja Polska i Polskie Radio oraz nasza Puławska Telewizja przygotowały wiele interesujących programów ukazujących życie i nauczanie św. Jana Pawła II oraz bezpośrednich transmisji z przebiegu  Uroczystości upamiętniających 100 Rocznicę jego urodzin. Zachęcamy do ich oglądania i słuchania. W Telewizji LPU polecamy reportaż zatytułowany „Św. Jan Paweł II we wspomnieniach  ludzi” o godz. 20:00 od 18 do 20 maja. Autorami są Mirosław Kozioł i ks. Damian Matysiak.
  • W przyszłą niedziele będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dobiega zatem końca Okres Wielkanocny. Jeśli ktoś z powodu trwającej epidemii nie dopełnił jeszcze obowiązku spowiedzi wielkanocnej, to zachęcamy do skorzystania z tego sakramentu. Spowiedź św. w naszym kościele odbywa się w dni powszednie od godz. 17:30 do 18:00, a w niedziele w czasie każdej Mszy św.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Tygodnik Katolicki. Zapraszamy także do sklepiku parafialnego, który wznawia swoją działalność.
  • Od dzisiejszej niedzieli, zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w kościołach może przebywać jedna osoba na 10 m2. Oznacza to, że w naszym kościele w czasie nabożeństw może jednorazowo uczestniczyć 110 osób. Zapraszamy!