OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 czerwca 2020 r.

  • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:30 do I Komunii św. przystąpi pierwsza grupa dzieci /18 osób/. Pozostałe dzieci z poszczególnych klas przystąpią we wrześniu. Dzieci  wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. jutro o godz. 16:00, po niej będą pamiątkowe zdjęcia.
  • Także dzisiaj Mszy św. o godz. 18:00 będzie przewodniczył neoprezbiter ks. Marek Kuś pochodzący z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lublinie. Ks. Marek w okresie Bożego Narodzenia, jako diakon głosił do nas Słowo Boże. Wszyscy uczestniczący w tej Eucharystii otrzymają błogosławieństwo prymicyjne. Serdecznie zapraszamy!
  • Jutro Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30. Kancelaria parafialna jutro nieczynna.
  • Również jurto ks. dr Adam Piotr Bab otrzyma święcenia biskupie. Uroczysta Msza św. w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 11.00. Arcybiskup Lubelski Stanisław Budzik zaprasza do udziału w tym ważnym wydarzeniu, a tych, którzy nie mogą przybyć osobiście, prosi o duchową łączność poprzez Telewizję Trwam, TVP 3 Lublin, Radio Plus Lublin i transmisję internetową. Polecajmy w gorącej modlitwie nowego biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji biskupa Adama.
  • W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo w intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00.Spowiedź od godz. 16:30, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:00 /będzie możliwość spowiedzi/, po Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Za tydzień z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii.
  • Osoby, które ze względów sanitarnych w czasie Mszy św. chcą przyjmować Komunię św. tylko na rękę, prosimy, by podchodziły jako pierwsze przez środek kościoła. 
  • Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny. W dodatku Lubelskim Gościa Niedzielnego znajduje się relacja z Uroczystości Odpustowej ku  czci naszego Patrona św. Brata Alberta. Zachęcamy do lektury.