OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 sierpnia 2020 r.

  1. Trwa sierpień – miesiąc abstynencji. Przez pamięć o wielkich dziełach, których Bóg dokonał w naszej Ojczyźnie, odpowiadając na apel Kościoła w Polsce, powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych, nie częstujmy też nimi innych. Zachęcamy również do osobistej modlitwy w intencji trzeźwości naszego Narodu.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. Również dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii dzisiaj. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone przed miesiącem.
  4. Jutro spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 17:00. Zapraszamy członków i sympatyków.
  5. W czwartek 6 – sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7:00, 9:00. 16:00 i 18:00. Jest to także I Czwartek Miesiąca. Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o 17:30.
  6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca odwiedzimy z posługą duszpasterską osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00.Spowiedź od godz. 16:30, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00.
  7. W przyszłą  niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Ojca ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, który wygłosi do nas Słowo Boże. Będą również rozprowadzane kalendarze misyjne.
  8. Za tydzień, w druga niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny, które poprowadzą członkowie Rycerstwa Niepokalanej. Zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy!
  9. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. W związku ze wzrastającą w ostatnich dniach liczbą zakażeń koronawirusem przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych uczestniczących w nabożeństwach zakrywanie nosa i ust.