OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2020 r.

  • Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. Msza św. dziękczynna za Pontyfikat św. Jana Pawła II dzisiaj o godz. 12:00.
  • Nabożeństwa Różańcowe są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki, w najbliższy wyjątkowo na godz. 17:00. Zachęcamy również do domawiania Różańca w rodzinach.
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na Papieski Fundusz Stypendialny
  •  Spotkanie organizacyjne kandydatów do Bierzmowania dzisiaj – w niedzielę – 11 października po Mszy św. o godz. 18:00, w sali pod kościołem.
  • Również dzisiaj Czuwanie Modlitewne w intencji, po Mszy św. o godz. 18:00. Poprowadzą je Żeńskie Koła Różańcowe. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy!
  • Jutro 12 października Nabożeństwem Różańcowym po Mszy św. o godz. 18:00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, czyli całodobowe trwanie na modlitwie różańcowej przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, które zakończy się we wtorek – 13 października ostatnim już w tym roku Nabożeństwem Fatimskim i procesją Maryjną. Będziemy modlili się w następujących intencjach: 1. O ustanie epidemii koronawirusa, zdrowie dla chorych, wytrwałość i potrzebne siły dla służb medycznych. 2. O pojednanie w naszej Ojczyźnie, poszanowanie wartości płynących z Ewangelii i moralności chrześcijańskiej. 3. O potrzebne łaski dla kapłanów oraz umocnienie  w wierze dla wszystkich Parafian. 4. O łaskę żywej wiary, zgodę w rodzinach, wierność małżeńską i chrześcijańskie wychowanie dzieci. 5. O wysłuchanie osobistych próśb. W tych intencjach, w poniedziałek o 24:00 zostanie odprawiona Msza św. Modlitwie Różańcowej przewodniczyć będą przedstawiciele poszczególnych grup modlitewnych. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę modlitewną akcję. Szczegółowy program Jerycha Różańcowego znajduje się na kartkach wyłożonych na stoliku w przedsionku kościoła, w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii .
  • W piątek 16 października kolejna rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tego dnia społeczność Studium Medycznego w Puławach zamówiła Mszę św. dziękczynną z prośbą o potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o godz. 18:00.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.