OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 LISTOPADA 2020 R.

  • Obchodzimy dzisiaj XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest on okazją do modlitwy i przyjrzenia się, jak wygląda sytuacja chrześcijan w różnych krajach. To właśnie oni stanowią od dawna najbardziej prześladowaną grupę wyznaniową na świecie. Możemy również złożyć ofiary na ich materialne wsparcie. Skrzynka z napisem: „Pomoc Kościołowi w potrzebie” znajduje się przy wyjściu z kościoła.
  • Również dzisiaj Czuwanie Modlitewne w intencji Ojczyzny po Mszy św. o godz. 18:00, zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Przygotowują Koła Różańcowe Męskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tym trudnym dla naszego Narodu  i Kościoła w Polsce czasie.
  • W najbliższą środę – 11 listopada Rocznica Odzyskania Niepodległości – Święto Narodowe. Kancelaria nieczynna! Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji naszej Ojczyzny od godz. 15:00 do 17:30 w kościele na głównym ołtarzu. Zapraszamy!
  • Zgodnie z nowymi ustaleniami w kościołach może przebywać jednorazowo mniej osób –  1 osoba na 15 m2. W naszej świątyni to 74 osoby, w tym w kaplicy Matki Bożej maksymalnie 4 osoby, a w kaplicy św. Brata Alberta do 10 osób. Pamiętajmy także o zachowaniu odpowiedniej odległości i obowiązku zasłaniania nosa i ust.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.