OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 listopada 2020 r.

  • Przypominamy, ze w związku z panującą epidemią Stolica Apostolska rozszerzyła uzyskanie Odpustu Zupełnego za zmarłych na cały listopad. Możemy zatem wybrać osiem dogodnych dla nas dni w listopadzie i ofiarować każdego dnia jeden Odpust Zupełny za wybraną zmarłą osobę.  Warunkiem jest bycie w stanie Łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., modlitwa za zmarłych oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele spotkanie Łączników Parafialnych w sprawie dostarczenia opłatków wigilijnych. Serdecznie zapraszamy!
  • Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest Lubelskie Seminarium Duchowne. Natomiast ofiary, które złożymy za tydzień zasilą diecezjalny fundusz budownictwa sakralnego.
  • Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości” organizuje akcję „Chrońmy dziedzictwo nie wyrzucajmy książek”. Książki można przekazać na dwa sposoby, przynieść je do Biura Obsługi Ruchu Turystycznego „Dukat” codziennie od 10 do 15, lub zadzwonić na telefon Stowarzyszenia 662-691-635 – podany na plakacie. Zebrane książki zostaną przeznaczone na kiermasze itp. akcje.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.