Intencje 4 – 10 stycznia 2020 r.

PONIEDZIAŁEK- 04 I

700 + Andrzej ŚWITALSKI (4 r. śm.)

700 +Grażyna KWIATKOWSKA

1800 MSZA ŚWIĘTA – KOLĘDA

1800 + Albina, Jan ++ SZUMIŁO, PUPIEC, ORKISZEWSKICH

1800 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 4)

1800 + Natalia WAJS (od ucz. pog.)

WTOREK – 05 I

700 Dziękczynno-błagalna za Mariannę JĘDRYCH z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, łaskę zdrowia, potrzebne łaski dla niej i całej rodziny.

700 + za dusze w czyśćcu cierpiące.

1800 MSZA ŚWIĘTA – KOLĘDA

1800 + Alina GOLUCH (im.)

1800 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 5)

1800 + Tadeusz LEJMANOWICZ (4 r. śm.) ++ LEJMANOWICZÓW i CZAŁKÓW

ŚRODA – 06 I

700 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 6)

900 Dziękczynno-błagalna za Michała (18 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

900 Dziękczynno-błagalna za Bożenę i Macieja ZIEMOWIT, oraz za rodzinę SUŁEK z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i ich rodzin. 1030 + Lucjan (17 r. śm.) i Selwina (14 r. śm.) DROŚ 1030 + Marian MALIK (12 r. śm.), Agata (2 r. śm.), Helena i Antoni GÓRNIAK

1200 ZA PARAFIAN

1200 Dziękczynno-błagalna za Dawida (4 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

1600 + Marek ZJAWIONY (24 r. śm.) ++ DULJASZÓW i ZJAWIONYCH

1800 Dziękczynno-błagalna za Arkadiusza (50 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny. CZWARTEK- 07 I

700 Dziękczynno-błagalna za kapłanów pracujących w naszej parafii z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. (of. K-R MĘSKIE)

1800 MSZA ŚWIĘTA – KOLĘDA

1800 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 7)

1800 + Wanda (14 r. śm.), Aleksander (32 r. śm.) ++ SMAGÓW i RADOMSKICH

PIĄTEK- 08 I

700+ Tadeusz KOPIŃSKI

700 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 8)

1800 MSZA ŚWIĘTA – KOLĘDA

1800 + Barbara SKALSKA (13 r. śm.)

1800 + Jan, Katarzyna, Jan, Józefa(k) ++ KONIECZNI

SOBOTA- 09 I

700 + Natalia WAJS (od rodz. Krók)

700 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg. 9)

1800 MSZA ŚWIĘTA – KOLĘDA

1800 + Gerard OWCZARSKI (2 m-c po śm.)

1800 + Józef SYKUT

1800 + Henryk (3 r. śm.) i Teresa (14 r. śm.) KUŹNIAK NIEDZIELA

10 I- NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

700 + Marian OSEK

900 Dziękczynno-błagalna za Annę i Grzegorza (20 r. ślubu) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

900 + Tadeusz NITA (12 r. śm.) 1030 Dziękczynno-błagalna za Wojciecha (50 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny. 1030 Dziękczynno-błagalna za puławskich Skautów Europy z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Brata Alberta, oraz o ich dalszy rozwój.

1200 ZA PARAFIAN

1200 + Helena (15 r. śm.), Józef (15 r. śm.), Wanda (67 r. śm.), Czesław (69 r. śm.) ++ PASTUSZAK i JARUGÓW

1600 + Stefania i Józef PĘKALA, Anna KOZAK

1600 + Stanisława (k) ŁUCJANEK (greg.10)

1800+ Krzysztof KACZKOWSKI (5 r. śm.), Agata, Jan, Wiesław ++ KACZKOWSKICH