Intencje 5 – 11 kwietnia 2021 r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY /5.IV./
7:00 + Henryka /2 r. śm./ ++ Bugalaskich
9:00 + Tomasz Drózd /2 gr./
9:00 + Wacław/8 r. śm./, Andrzej, Katarzyna ++ Kramarz, Aniela, Józef, Tadeusz, Wojciech,
Irena ++ Zagożdżon
10:30 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Piotra z okazji 11 urodzin
10:30 + Jan, ++ Grykałowskich i Sławeckich
10:30 + Teresa, Józef Szkoda /5 r. śm./ ++ Szkodów i Latosów
12:00 – O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Karoliny Poter oraz jej rodziny
16:00 – Dziękczynno-błagalna za Franciszka w 11 urodziny i Ignacego w 5 urodziny
16:00 – Dziękczynno-błagalna za Jolantę z okazji 50 urodzin
18:00 + Jan, Mariusz ++ Baćkowskich

WTOREK /6.IV./
7:00 + Jadwiga Sobich /2 r. śm./, Anna, Kazimierz – Kasperscy, Franciszek, Stanisławę –
Sobich, Bolesław, Stanisławę – Jastrzębskich
18:00 + Tomasz Drózd /3 gr./
18:00 + Marianna Śleboda /1 r. śm./
18;00 + Tadeusz Kacprzak /2 r. śm./

ŚRODA /7.IV./
7:00 + Henryk /2 r. śm./, Jan, Zygmunt, Zofia, Roman, Barbara, Władysław ++ Przydatek
7:00 + Krystyna Kozak /od członków Rycerstwa Niepokalanej/
18:00 + Tomasz Drózd /4 gr./
18:00 + Wojciech Nowak
18:00 – ZBIOROWA
• – za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia


CZWARTEK /8.IV./
7:00 + Jarocka Romanę /30 dzień po śm./
18:00 + Tomasz Drózd /5 gr./
18:00 + Stanisław /26 r. śm./, Helena /9 r. śm./ – Szypulskich, ++ Kowalczuków
18:00 + Kazimierę, Władysław – Nóżka, ++ Nóżków, Basiaków

PIĄTEK /9.IV./
7:00 + Tomasz Drózd /6 gr./
18:00 – Aby młodzi ludzie wzrastali w wierze i miłości do Boga i swoje życie budowali na
Chrystusie
18:00 – O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Macieja z okazji 19 urodzin
18:00 + Anna, Wacław – Kucio

SOBOTA /10.IV./
7:00 – Wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi, bluźnierstwa, grzechy popełnione przeciw
Jej Niepokalanemu Poczęciu oraz o pokój na świecie
7:00 + Wacław Szumny /od uczestników pogrzebu/
7:00 + Kamil Gański /od uczestników pogrzebu/
18:00 + Tomasz Drózd /7 gr./
18:00 + Ryszard Rzeszot /11 r. śm./, Marianna Rzeszot ++ Rzeszotów, Ciepielewskich
18:00 + Zygmunt Kopeć /5 r. śm./

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO /11.IV./
7:00 + Tomasz Drózd /8 gr./
9:00 – Dziękczynno-błagalna za rodzinę Korczowskich
9:00 + Julianna Nita /8 r. śm./
10:30 – O Boże błog., dla Harcerzy i rozwój Skautów Europy
10:30 + Anna, Tomasz – Paduch i zm. z rodz. Paduch
12:00 – Za Parafian
12:00 + Halina, Stefanię, Czesław ++ Piłat, Natalia, Mieczysław – Szczechowscy, Henryk
++Seremak
16:00 – Aby Zmartwychwstały Chrystus umacniał wiarę kapłanów, by przykładem własnego
życia zabiegali o zbawienie wszystkich wiernych
16:00 + Janina, Albin /17 r. śm./, Katarzyna, Jan ++ Tatarów
16:00 + Tadeusz Kopiński /6 miesiąc po śmierci/
18:00 + Władysław Mitura, ++ Miturów, Jurkowskich