Intencje 9 – 16 maja 2021 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY /9.V./  

7:00   + Janina Gleba

9:00   + Alina Kuna /od sąsiadów/

9:00   + Wojciech Nowak       

10:30 – I Komunia św. za dzieci ze SP nr 9

12:00 – Za Parafian

12:00 + Rafał Wronowski /od Sławomira i Krystyny Wiśniewskich/

16:00 + Tomasz Paduch /6 gr./

16:00 + Paweł Nejman

18:00 + Kazimiera Gowin, Jan, Aleksandra(ę), Marian

PONIEDZIAŁEK /10.V./  

7:00   – O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Katarzyny, Krzysztofa, Małgorzaty

7:00   + Stanisław Kozak /26 r. śm./        

18:00 + Tomasz Paduch /7 gr./

18:00 + Maria, Janina, Edward, Henryk ++ Sadurskich

18;00 + Stanisław Szkutnik, ++ Szkutników

WTOREK /11.V./ 

7:00   + Kotarskich, Jadwiga, Czesław, Urszula, Eugenia

7:00   + Eugeniusz Sztelmach /od p. Janiny Kucharczyk/     

18:00 + Tomasz Paduch /8 gr./

18:00 + Longina Jagłowska /7 r. śm./, ++ Jagłowskich, Osowskich, Bury

18;00 + Mariusz, Jan, ++ Baćkowskich

ŚRODA /12.V./

7:00   + Anna /5 r. śm./ i zmarłych z rodziny

7:00   + Anna Świerczek /5 r. śm./

18:00 + Tomasz Paduch /9 gr./

18:00 + Stanisław Majcher /16 r. śm./, Anna, Stanisław, Bronisława(ę), Stanisław, Tadeusz,

             ++ Grzybów

18:00 – ZBIOROWA

  • – za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia  
  • Dzięk. – błagalna za ks. Mariusza z prośba o zdrowie i potrzebne łaski
  • + Stanisława(ę), Czesław Kowalscy
  • + Tadeusz z rodz. Iwanów, Ignacy z Omilianowicz, Feliksa z Polaków

CZWARTEK /13.V./

7:00   + Alina Kuna /30 dzień po śm. od sąsiadów/

7:00   + Władysław Tomczewski /4 r. śm./

18:00 – Dziek. – błagalna za Marysię Jakimiuk z okazji 7 urodzin

18:00 + Tomasz Paduch /10 gr./

18:00 + Bronisława(ę) Popiołek, Aleksander Popiołek

PIĄTEK /14.V./

7:00   – Dzięk. – błagalna za Krzysztofa z prośbą o dary Ducha Świętego na czas egzaminów i

            na dalsze życie

7:00   + Anna, Władysław, Mieczysława(ę)

18:00 + Tomasz Paduch /11 gr./

18:00 + Wacław Szumny /od Łukasza z rodziną/

18:00 + Tadeusz Kopiński /7 miesiąc po śm./

SOBOTA /15.V./

7:00   + Eugeniusz Sztelmach /od rodz. Gogacz/     

7:00   + Tadeusz /2 miesiąc po śm./

18:00 + Tomasz Paduch /12 gr./

18:00 + Zofia Wawszczak, Michał i zmarłych z rodziny

18:00 + Krystyna /37 r. śm./, ++ Kowalskich, Łączków, Kruków

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE /16.V./  

7:00   + Barbara Goldsztejn /od sąsiadów/

9:00   – O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Henryki z racji urodzin

9:00   + Kazimierz Pyciński /4 r. śm./, Aniela, Wacław ++ Pycińskich, Genowefa, Stanisław

            ++ Kupińskich

9:00   + Wiesław Nieoczym /od pracowników gabinetu stomatologicznego z ul. Grabskiego/

10:30 – O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Kamili z racji 18 urodzin

10:30 + Kamil Gański /2 miesiąc po śm./

12:00 – Za Parafian

12:00 – Dziek. – błagalna za Asię z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i  opiekę

             Matki Bożej

16:00 + Tomasz Paduch /13 gr./    

16:00 + Kazimiera Kuś-Tłuczyńska /3 r. śm./, ++ Nankiewiczów

18:00 + Władysław Mitura, ++ Miturów, Jurkowskich