Wspólnoty

Działalność Parafii Św. Brata Alberta w roku duszpasterskim 2016/2017

  1. Akcja Katolicka – I poniedziałek, godz. 18.30 – lider – P. Małgorzata Ciszewska – t. 504 942 815, Asystent kościelny Ks. Aleksander Zeń, t. 8879353 w. 11
  2. Biblioteka Parafialna. Wypożyczalnia filmów religijnych – piątek godz. 17 – 18, niedziela godz. 10 – 12 – P. Elżbieta Marchalewska, t. 886 33 74
  3. Chór Parafialny – poniedziałek, godz. 19 – P. Renata Syta, t. 8879353 w. 18
  4. Dekoracje – ks. Jakub Filipowicz i grupa parafialna.
  5. Duszpasterstwo Sakramentalne Chorych – I piątek miesiąca od godz. 9.00 ks. Mariusz Kozina t. 8879353 w. 15, ks. Jakub Filipowicz – w. 20; ks. Paweł Pruszkowski t. 8879353 w. 14 i Szafarze Nadzwyczajni. W nagłych przypadkach na wezwanie codziennie – Ks. Dyżurny, t. 8879353
  6. Grupa Anonimowych Alkoholików „U ALBERTA” – wtorek godz. 17, opiekun Ks. Paweł Pruszkowski, t. 8879353, w. 14
  7. Kancelaria parafialna – dni powszednie z wyjątkiem śród w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45. /w okresie wakacji/ w godz. 7.30 – 8.00 i 16.00 – 17.45, t. 8879353, fax. 8879353 w.19
  8. Katecheza dzieci kl. II i ich rodziców – niedziela, godz. 11.15 po Mszy św. o godz. 10.30 – Ks. Mariusz Kozina, t. 8879353 w. 15 i ks. Paweł Pruszkowski t. 8879353 w. 14
  9. Koło Przyjaciół Radia Maryja – III wtorek miesiąca, godz. 17.30 – P. Władysław Szymański, Ks. Paweł Pruszkowski tel. 8879353 w. 14
  10. Konferencje przed chrztem dziecka – piątek godz. 18.45 – Ks. Łukasz Włosek, t. 8879353 w. 21, Konferencje przedmałżeńskie – sobota, godz. 18.45, Ks. Dyżurny, t. 8879353
  11. Kółka Różańcowe – I niedziela miesiąca, godz. 16.45, Ks. Aleksander Zeń, t. 8879353, w. 11. Mężczyzn – opiekun P. Wacław Nita; Kobiet – opiekunki PP. Ryszarda Prończuk t. 8863248 i Małgorzata Ciszewska t. 504 942 815.
  12. Księgarnia Parafialna – niedziela po każdej Mszy św. – P. Ryszarda Prończuk. t. 8863248
  13. Legion Maryi – wtorek, godz. 19.00 – Prezydent P. Maria Świtalska. Asystent Ks. Jakub Filipowicz tel. 8879353 w. 20
  14. Oaza Rodzin – Krąg Rodzinny P. Piotr Jedziniak Asystent ks. Mariusz Kozina t. 8879353 w. 21
  15. Oaza dzieci i młodzieży – poniedziałek i wtorek – ks. Mariusz Kozina
  16. Odnowa w Duchu Świętym – piątek, godz. 18.45 – Ks. Jakub Filipowicz t. 8879353 w. 20
  17. Parafialna Poradnia Rodzinna – poniedziałek w godz. 16.00 i na tel. – P. mgr Lidia Stasiak, t. 8884731
  18. Parafialny Zespół Caritas – I czwartek miesiąca, godz. 18.45 – Ks. Aleksander Zeń, t. 8879353, w.11 i P. Ryszarda Prończuk (Prezes) t. 081 887 96 92
  19. Rada Duszpasterska – I niedziela miesiąca (dwa razy w roku) godz. 19.00 – Przew. – Ks. Aleksander Zeń, t. 8879353, w. 11, v-ce P. Jacek Prończuk
  20. Redakcja gazety parafialnej „KROMKA” i Listu do parafian „OKRUCHY MIŁOŚCI” – Jacek Prończuk, Lucyna Błażejczyk, Anna Kiełpsz, Paweł Wójtowicz, Bogdan Rudnik, Ks. Aleksander Zeń, t.8879353 w.11 Rycerstwo Niepokalanej – wtorek (co dwa tygodnie), godz. 18.45 – Ks. Łukasz Włosek, t. 8879353, w.21; P. Lucyna Błażejczyk.
  21. Schola Dziecięca – sobota, godz. 9.00 – Ks. Paweł Pruszkowski, t. 8879353, w.14
  22. Służba Liturgiczna: – ministranci – środa, godz. 17.00 – Ks. Mariusz Kozina t. 8879353, w.15.  – lektorzy – środa, godz. 18.45 – Ks. Mariusz Kozina t. 8879353, w.15
  23. Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej: Łukasz Komsta, Jarosław Kozak, Jacek Osek, Jacek Prończuk, Paweł Wójtowicz i Piotr Zagrajek; opiekun: – Ks. Aleksander Zeń, t. 8879353, w.11
  24. Puławskie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich; II środa miesiąca, godz. 19.00, prezes Paweł Wójtowicz; tel. 887-76-40, Duszpasterz kolejarzy: ks. Aleksander Zeń.
  25. Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego Zawisza FSE – harcerki i harcerze – sobota, godz. 9.00 – Ks. Paweł Pruszkowski, t. 8879353, w. 14; Ks. Łukasz Włosek, t. 8879353, w. 21

(aktualizacja 2017.10.24)