OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 października 2019 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski po hasłem „Wstańcie, chodźmy!” . Zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia po każdej Mszy św. Dla wszystkich darczyńców Akcja Katolicka przygotowała niespodzianki po Mszach św. o godz. 9:00, 10:30 i 12:00.
  2. Również dzisiaj gościmy w naszej Parafii  franciszkanina O. Cecyliana Zapolskiego z Ukrainy, który głosi Słowo Boże oraz zbiera ofiary na remont kościoła w Bersadzie na Ukrainie.
  3. Nabożeństwo Fatimskie połączone z modlitwą za Ojczyznę dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00. Modlitwę Różańcową  poprowadzą Panie z Kół Różańcowych, następnie Procesja Maryjna, a po niej Apel Jasnogórski. Zapraszamy!
  4. Nabożeństwa Różańcowe są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16:30.
  5. Harcerki zapraszają na kiermasz ciast. Dochód z tej zbiórki przeznaczony będzie na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Dzisiaj o 17.00 w Zespole Szkół Tech.- gala podsumowująca XIX Dzień Papieski w Puławach, a za tydzień koncert Antoniny KRZYSZTOŃ w Kościele św. Rodziny w Puławach o godzi. 18.00
  7. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Na kartkach wypominkowych u dołu znajduje się kalendarz. Są to kolejne dni listopada /1 – 24/, w czasie których w naszym kościele o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Jeśli chcemy, by zmarli poleceni na kartce wypominkowej byli wymienieni w konkretnym dniu, to zaznaczmy go znakiem „X” lub „O”. Na jednej kartce zaznaczamy tylko jeden dzień!.  Wypełnione kartki wypominkowe wraz z ewentualnymi ofiarami wkładamy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, nie na tacę.
  8. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.