OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 października 2019 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
  2. Koncert Antoniny Krzysztoń w Kościele św. Rodziny w Puławach dzisiaj o godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają!
  3. Starosta Puławski zaprasza na 19 Powiatowy Dzień Kultury, który odbędzie się 25 października /piątek/. Tego dnia w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego /al. Królewska 19/ o godz. 16:00 nastąpi ogłoszenie Laureatów Dorocznych Nagród Starosty Puławskiego w Dziedzinie Kultury, prezentacja dorobku artystycznego lokalnych zespołów oraz recital Anety Todorczuk. Wstęp wolny!
  4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Na kartkach wypominkowych u dołu znajduje się kalendarz. Są to kolejne dni listopada /1 – 24/, w czasie których w naszym kościele o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Jeśli chcemy, by zmarli poleceni na kartce wypominkowej byli wymienieni w konkretnym dniu, to zaznaczmy go znakiem „X” lub „O”. Na jednej kartce zaznaczamy tylko jeden dzień!.  Wypełnione kartki wypominkowe wraz z ewentualnymi ofiarami wkładamy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, nie na tacę.
  5. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Apostolstwo Chorych, Niedziela, Gość Niedzielny.
  6. Dzisiaj liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. niedzielnej i przystępujących do Komunii św. Prosimy zatem o powolne wychodzenie ze świątyni.