OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27 października 2019 r.

  1. Kończy się październik miesiąc szczególnej modlitwy za misjonarzy i dzieła misyjne w Kościele oraz modlitwy różańcowej. Niech trwa nadal nasza  odpowiedzialna troska za Kościół i jego misyjny wymiar, a pobożne odmawianie Różańca niech ożywia naszą wiarę.
  2. W najbliższy piątek, 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym, ale bez Mszy św. o godz. 12:00. Jest to również I Piątek Miesiąca, spowiedź podczas każdej Mszy św., a po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z przypadającą Uroczystością w tym miesiącu nie odwiedzimy osób chorych i starszych w naszej parafii, uczynimy to w I Piątek grudnia.
  3. Porządek nabożeństw 1 listopada na puławskich cmentarzach: przy ul. Piaskowej  Msza św. o godz. 11:00, a wcześniej o 10:15 procesja żałobna, przy ul. Budowlanych /komunalny/ Msze św. o godz. 9:00, 10:00 i 11:00 /po Mszy św. o godz. 11:00 procesja żałobna i poświęcenie pomników/. Na cmentarzu we Włostowicach Msza św. o godz. 12:00, a następnie procesja żałobna.
  4. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. To także I Sobota miesiąca – po  Mszy św.o godz. 7:00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  5. Od 1 listopada do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata w naszym kościele o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na ławkach. Wypełnione kartki wraz z ewentualnymi ofiarami wkładamy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, nie na tacę.
  6. W dniach od 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem jest bycie w stanie Łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  7. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii, a przy wyjściu ze świątyni na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  9. Prasa katolicka: Arka, Rycerz Niepokalanej, Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.