OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 listopada 2019 r.

  1. W naszym kościele Różaniec za zmarłych odmawiany jest o godz. 17:30. Kartki wypominkowe są wyłożone na ławkach. Wypełnione wkładamy do skrzynki z napisem WYPOMINKI.
  2. Przeżywamy dzisiaj IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary, które złożymy do puszki będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny, które poprowadzą męskie Koła Różańcowe. Zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.
  4. Jutro 101 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. W intencji Ojczyzny o godz. 9:00 w kościele parafialnym pw. Św. Józefa na Włostowicach.
  5. Jutro kancelaria parafialna nieczynna.
  6. Również jutro spotkanie członków Parafialnego Caritas o godz. 16:00 w sali św. Alberta.
  7. W przyszłą niedzielę  – 17 listopada w naszym kościele odbędą się uroczyste obchody 30 rocznicy kanonizacji św. Brata Alberta oraz 20 rocznicy ogłoszenia go Patronem naszego miasta. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00. Po niej  złożenie wieńców pod pomnikiem św. Brata Alberta, następnie w kościele projekcja filmu o jego życiu i o godz. 13:30 piknik albertyński połączony z kwestą na rzecz Schroniska św. Brata Alberta w Puławach. Organizatorzy proszą również o środki czystości i żywność z długim terminem ważności. Tego dnia Zarząd Koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Puławach po każdej Mszy św. będzie zbierał datki na potrzeby bieżące Schroniska dla bezdomnych mężczyzn. 
  8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 16:00.
  9. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza chętne osoby  na spotkanie, które odbędzie się 16 listopada, w sobotę o godz. 16:00 w kościele Bożego Miłosierdzia w sali teatralnej.
  10. Prasa katolicka: List do Pani, Tygodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.