OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 listopada 2019 r.

  1. Dzisiaj, w naszym kościele uroczyste obchody 30 rocznicy kanonizacji św. Brata Alberta oraz 20 rocznicy ogłoszenia go Patronem naszego miasta, organizowane przez Radę Miasta Puławy. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00. Po niej  złożenie wieńców pod pomnikiem św. Brata Alberta, następnie w kościele projekcja filmu pt. „Adam Chmielowski – Brat Albert. Siedem obrazów z życia”, a o godz. 13:30 piknik albertyński połączony z kwestą na rzecz Schroniska św. Brata Alberta w Puławach. Organizatorzy proszą również o środki czystości i żywność z długim terminem ważności.
  2. Przy wyjściu ze świątyni Zarząd Koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Puławach zbiera datki na potrzeby bieżące Schroniska dla bezdomnych mężczyzn. 
  3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 16:00.
  4. Zbliżają się Rekolekcje Ewangelizacyjne w naszej Parafii w ramach diecezjalnego projektu „Źródło”. Połączone są z peregrynacją Kopii Krzyża Trybunalskiego z Archikatedry Lubelskiej w którym znajduje się cząstka Drzewa Krzyża Świętego. Rekolekcje rozpoczną się 12 grudnia. Szczegółowy program będzie podany w         I Niedzielę Adwentu /1 grudnia/. W związku z tym wydarzeniem, serdecznie zapraszamy Radę Parafialną oraz przedstawicieli grup działających przy naszej Parafii na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę – 24 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 w sali św. Alberta.
  5. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Lubelskie Seminarium Duchowne.
  6. Prasa katolicka: List do Chorych, Tygodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.