OGŁOSZENIA PARAFIALNE JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 24 listopada 2019 r.

  1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Lubelskie Seminarium Duchowne.
  2. Przy wyjściu ze świątyni Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości” w związku z XX Akcją „Polacy – Rodakom” prowadzi zbiórkę do puszek.
  3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 16:00.
  4. Za tydzień I Niedziela miesiąca, będzie to również I Niedziela Adwentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Zapraszamy także członków Kół Różańcowych modlitwy za dzieci.
  5. Zbliżają się Rekolekcje Ewangelizacyjne w naszej Parafii w ramach diecezjalnego projektu „Źródło”. Połączone są z peregrynacją Kopii Krzyża Trybunalskiego z Archikatedry Lubelskiej w którym znajduje się cząstka Drzewa Krzyża Świętego. Rekolekcje rozpoczną się 12 grudnia. Szczegółowy program będzie podany w         I Niedzielę Adwentu /1 grudnia/. W związku z tym wydarzeniem, serdecznie zapraszamy Radę Parafialną oraz przedstawicieli grup działających przy naszej Parafii na spotkanie organizacyjne dzisiaj – 24 listopada po Mszy św. o godz. 18:00 w dawnej kaplicy.
  6. Zmarł śp. Andrzej Nowaczek, ojciec ks. Tomasza Nowaczka, naszego byłego wikariusza. Pogrzeb odbędzie się jutro – 25 listopada o godz. 12:00 w kościele w Karczmiskach.
  7. Prasa katolicka: Tygodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.
  8. Już po raz 10 Notariusze będą udzielać bezpłatnie ważnych i przydatnych informacji dotyczących zabezpieczenia majątku /umów sprzedaży, testamentów, darowizn, najmu i dzierżawy itp./. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta, 30 listopada – w sobotę, w godz. 10:00 – 16:00.