Intencje 14 – 21 lutego 2021

PONIEDZIAŁEK- 15 II

700 + Janina(k), Władysława(k) ++ NARCYZ i NOWAK

700 + Józef KOTULSKI (od mieszkańców bloku Kochanowskiego 19)

1800 + Irena PAŁKA (od syna Jerzego z żoną Anną)

1800 + Franciszek SYKUT (greg. 25)

1800 + Bogdan SZYMAŃSKI (od siostrzeńca Marka z rodziną)

WTOREK – 16 II

700 + Jan BAĆKOWSKI (od ucz. pog.)

700 + Barbara TELENDA (1 r. śm.)

1800 Dziękczynno-błagalna za Ojca Rydzyka, radio Maryja, Telewizję Trwam z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieł przy nich powstałych.

1800 + Franciszek SYKUT (greg. 26)

1800 + Aneta PRZEWOŹNIAK (od koleżanek i kolegów z pracy)

ŚRODA – 17 II

700 + Eugenia Krystyna SZEWCZAK (od. ucz. pog)

900 + Franciszek SYKUT (greg. 27)

1600 + Mieczysław (3 r. śm.), Apolonia, Ludwik, Marcin, Stanisława(k), Władysław ++ GÓRECKICH i NIEZABITOWSKICH

1600 + Tadeusz KOSEL (4 r. śm.)

1800 Zbiorowa do św. Brata Alberta: • za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego w wsparcia;

1800 Dziękczynno-błagalna za Jerzego STĘPNIA (61 ur.), Mateusza (23 ur.), Ewelinę LASECZKA (ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

1800 + Elżbieta BINDASZEWSKA

CZWARTEK- 18 II

700 + Stanisław CHOMIUK

1800 + Franciszek SYKUT (greg. 28)(3 r. śm.)

1800 + Henryk PIJARSKI (3 r. śm.)

1800 + Krystyna SZEWCZAK (of. Kółka Różańcowe)

PIĄTEK- 19 II

700

1800 + Franciszek SYKUT (greg. 29)

1800 + Franciszek, Czesław, Ryszard, Maria, Marianna ++ PIOTROWSKICH

1800 + Irena PAŁKA (od Jadwigi i Adama Podolskich i Stanisława Jaśkiewicza)

SOBOTA- 20 II

700 + Zofia JEŻYNA (od ucz. pog.)

1800 Dziękczynno-błagalna za Agnieszkę z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niej i całej rodziny.

1800 + Franciszek SYKUT (greg. 30-ost.)

1800 + Jan BAĆKOWSKI (od rodz. DOMAŃSKICH)

NIEDZIELA 21 II- PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

700 Dziękczynno-błagalna za Lidię z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niej i całej rodziny.

900 + ks. Marian MALARZ (gr. 1)

900 + Jan, Marianna, Franciszek ++ GÓRSKICH 1030 + Tomasz BIDA (22 r. śm.) ++ SZYŁEJKÓW i LERÓW 1030 + Dariusz (8 r. śm), Jan, Władysław, Krzysztof, Józefa(k) ++ GRELA

1200 ZA PARAFIAN

1200 + Bogdan SZYMAŃSKI (od Marka)

1600 Dziękczynno-błagalna za Antosia (9 ur.), Helenki (3 ur.), Ksawerego (11 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

1600 + Stanisław WICHA (1 r. śm.), Stanisława(k) MARCINIAK (20 r. śm.)

1800+ Helena ZAMBRZYCKA (7 r. śm.)