Intencje 24 – 30 maja 2021 r.

PONIEDZIAŁEK- 24 V

700 Dziękczynno-błagalna za Piotrka z prośbą o Boże błogosławieństwo, o potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

700 + Krzysztof WÓJCIK (3 r. śm.)

900 + Lucjan GOLUCH (od sąsiadów z ul. Sieroszewskiego 52)

1600 O nawrócenie syna i synowej i łaskę uratowania ich małżeństwa

1800 + Dziękczynno-błagalna za Joannę (80 ur.) i Zbigniewa (50 r. ślubu) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, o potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 21)

1800 + Wacław SZUMNY (od Pawła z rodziną)

WTOREK – 25 V

700 + Wiesław NIEOCZYM (od sąsiadów)

700 + Rafał WRONOWSKI (od babci Ireny)

1800 Dziękczynno-błagalna za wszystkich członków grupy AA z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodzin.

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 22)

1800 + Krystyna KOZAK (od Kółek Różańcowych)

ŚRODA – 26 V

700 + Lechosław BOŻEK (od ucz. pog.)

700 + Rafał WRONOWSKI (od Wiesławy i Beaty Stępień)

1800 Zbiorowa do św. Brata Alberta: • za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego w wsparcia;

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 23)

1800 + Bronisława(k), Bolesław, Marianna, Władysław ++ GRUZA, ROSIŃSKICH

CZWARTEK- 27 V

700+ Lucyna LEŚNIAK (od ucz. pog.)

700+ Krzysztof KUCHARCZYK (od sąsiadów z bloku)

1800 + Władysław, Władysława(k), Edward, Kacper, Marianna, Jan, Kazimierz, Genowefa ++ ŚLIWÓW i URBANKÓW

1800 + Teresa PACIEJEWSKA

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 24)

PIĄTEK- 28 V

700 + Wiesław(29 r. śm.), Jarosław, Irena, Stefan, Marianna, Eugeniusz, Henryk, Franciszka(k) ++POPIOŁKÓW, SOCHÓW, ADAMCZYK

700+ Rafał WRONOWSKI (od ucz, pog.)

1800 Dziękczynno-błagalna za Ojca Wojciecha ŚLIWĘ (10 r. święceń kapłańskich) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB potrzebne łaski w dalszej posłudze kapłańskiej.

1800 +Waldemar GŁĘBICKI (9 r. śm.)

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 25)

SOBOTA- 29 V

700 + Łukasz KRAWCZYK (15 r. śm.) ++ KANIA, NARODOWIEC, KRAWCZYKÓW

700 + Eugeniusz SZTELMACH (od Kół Różańcowych Męskich)

700 + Adela, Mieczysław ++ FOTYMA

1800 + Aniela SUŁEK (im.), Jan, Anna, Walenty, Henryk

1800+ Urszula PUZIO (1 r. śm.)

1800 + Tomasz PADUCH (gr. 26)

NIEDZIELA 30 V

700 + Eugeniusz SZTELMACH (od zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej),

900 Dziękczynno-błagalna za Barbarę i Jana PIJANOWSKICH (50 r. ślubu) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

900 + Jan KRUK (5 r. śm.), Zofia, Józef, Tadeusz, Stanisław, Zygmunt, Edward, Stanisława(k), Janina, Antoni, Genowefa, Szczepan ++ KRUKÓW, KUPCZYK, GĘBALA 1030 + Henryka(k), Krzysztof, Marian ++ BOJKO 1030 + Stanisław SIJKA (1 r. śm.), Józefa(k), Wacław (34 r. śm.), Józef, Zofia ++ CZARNOTA, CIEPIELEWSKICH, WNUKÓW i MĄŁECKICH

1200 ZA PARAFIAN

1200 Dziękczynno-błagalna za Lidię i Piotra PAWŁOWSKICH (13 r. ślubu), oraz za Zosię z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny.

1600 + Tomasz PADUCH (gr. 27)

1600 + Regina WALCZYK

1800 + Seweryna(k) GRZEGORCZYK (3 r. śm.)