Intencje 16 – 22 sierpnia 2021 r.

PONIEDZIAŁEK  16.08.2021

7:00 – + Tadeusz (5 m-c po śm.)

7:30 – + Stanisław Sikora (gr.)

18:00 – + Krystyna Kisiel (6 r.śm.); Stefan i Aniela Łaguz

18:00 – + Ryszard Blaszka (23 r.śm.)

WTOREK  17.08.2021

7:00 – + Barbara Pyra (of. chrześnicy Bożeny z rodziną)

7:30 –  + Stanisław Sikora (gr.)

18:00 – + Wiesław Nieoczym (of. Barbary i Michała Sierpień)

18:00 – Dziękczynno-błagalna za Ojca Rydzyka, Radio Maryja, Telewizję Trwam z prośbą o Boże błog. dla dzieł   

             przy nich powstałych.

ŚRODA 18.08.2021

7:00 – + O łaskę trzeźwości dla syna

7:30 – + + Stanisław Sikora (gr.18)

18:00 – + Stanisław Chomiuk

18:00 – Zbiorowa:

            – Za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego

                           i  materialnego w wsparcia;

           – O zdrowie i Boże błog. dla Amelki w 8 r. urodzin;

           – + Jadwiga, Anna, Kazimierz, ++ Sobich i Kasperskich

           – + Daniela Łuka (of. uczest. pogrzebu)

           – + Józef Kotulski

           – + Anna (34 r.śm.); ++ Grabków i Smolarzów

           – + Eliasz Kapica (of. uczesz. pogrzebu)

           – + Wojciech Rzeźnik (3 m-c po śm.)

           – + Regina, Bronisław, Stanisława (k), Janina; ++ Matraszków, Głuchowskich, Mrozów

           – + Justyna Polak (of. uczest. pogrzebu)

           – + Lucyna Karaś (of. uczest. pogrzebu)

CZWARTEK 19.08.2021

7:00 – + Krystyna Chołuj (r.śm.)

7:30 –  +  Stanisław Sikora (gr.19)

18:00 –  Dziękczynno-błagalna za Polę z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski (5r. ur.)

18:00 – + Maria Bis (gr.1)

PIĄTEK  20.08.2021

7:00 – Dziękczynno-błagalna za Annę (25r. ur.) z prośbą o łaskę wiary i szczęśliwe rozwiązanie

7:30 – + Stanisław Sikora (gr.20)

18:00 – + Maria Bis (gr.2)

18:00 – +  Bolesław Kapusta (z ok.imienin)

SOBOTA 21.08.2021

7:00 – + Marian Łopatek (of. rodz. Wróbli i Ochenkowskich)

7:30 – + Stanisław Sikora (gr.21)

18:00 – + Maria Bis (gr.3)

18:00 – + Andrzej Antoniak (2 r. śm.)

NIEDZIELA  22.08.2021

7:00 – O Boże błog. i łaski dla Łukasza i Aleksandry z ok. 1 r. ślubu.

9:00 –  + Stanisław Sikora (gr.22)

9:00 –  + Maria Bis (gr.4)

10:30 – + Edward Poter (6 r. śm.)

12:00 – Za Parafian

16:00 – + Stefania Sochal (r. śm.), Józef Sochal, Jan Tomaszak (r. śm.)

18:00 – + Hanna Pełka; ++ Pełków i Kozdrojów