OGŁOSZENIA XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 sierpnia 2021 r.

  • W środę 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 8:00. Zapraszamy także nauczycieli i rodziców.
  • W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 17:00 /zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież szkolną/, Msza św. o godz. 18:00, a następnie Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Nowenna. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:30, a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • W przyszłą sobotę i niedzielę /4 – 5 września/ w Sanktuarium w Wąwolnicy odbędą się uroczystości 43 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej. Z naszej parafii      5 września wyruszy piesza pielgrzymka – wyjście o godz. 4:30 sprzed kościoła, następnie na rondzie przy ul. Lubelskiej dołączymy do pielgrzymki z parafii Matki Bożej Różańcowej.
  • Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentuod godz. 15:00 do 16:00. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 16:00.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii.
  • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”.
  • 12 września odbędzie się w Warszawie beatyfikacja Czcigodnych Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. W ramach duchowego przygotowania do tej ważnej dla naszej Ojczyzny uroczystości, w najbliższy piątek /3 września/ rozpoczniemy Nowennę do Opatrzności Bożej. Będzie ona odprawiana w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 17:30.
  • Kontynuujemy odprawianie Mszy św. o godz. 7:30 w dni powszednie. Dlatego niektóre intencje przyjęte wcześniej na godz. 7:00 będą odprawione o godz. 7:30. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z porządkiem Mszy św., który jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Parafii www.albert.pulawy.pl.

 Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej. W sklepiku są do nabycia Kalendarze Maryjne Archidiecezjalnego wydawnictwa „Gaudium”, cena 6 zł.