Intencje 6 – 12 września 2021 r.

PONIEDZIAŁEK- 06 IX

700 + Barbara PYRA (od brata Jana z rodziną) 730 + Monika i Edward KARCZMARCZYK (of. bratowej Aleksandry z rodziną)

1800 + Maria BIS (gr. 19)

1800 + Jan PAKUŁA (4 r. śm.)

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 6)

WTOREK – 07 IX

700 + Zbigniew PIWOWAREK (1 r. śm.), Henryk, Stanisław, Kazimiera(k.), Marianna, Jan, Edward, Władysława(k) ++ PIWOWAREK, PIESEK 730 + Jadwiga ŁACH (od rodziny z Wandalina i Urzędowa)

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 7)

1800 + Maria BIS (gr. 20)

1800 + Wojciech NOWAK (1 r. śm.)

ŚRODA – 08 IX

700 + Stefan BARYŁKA (33 r. śm.)

900 Dziękczynno-błagalna za Justynę (ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niej i całej rodziny.

1600 + Józef DOBOSZ (3 r. śm.)

1600 + Maria BIS (gr. 21)

1800 Zbiorowa do św. Brata Alberta: • za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego w wsparcia; • + Ryszard KOWALCZUK • + Jerzy WÓJCIK (od ucz. pog.) • + Artur CHMIELEWSKI (od ucz. pog.) • W intencji Panu Bogu wiadomej; • O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anielki (1 ur.)

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 8)

1800 + Stanisław, Roman, Walenty, Julianna, Władysław, Maria ++ NIEZGODÓW

CZWARTEK- 09 IX

700+ Marianna MOSZYŃSKA (of. Jan Sokołowski) 730 + Mirosław BIAŁEK (od pracowników Mostostal-u)

1800 + Genowefa i Krzysztof KLOC (of. syn Paweł z rodziną)

1800 + Maria BIS (gr. 22)

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 9)

PIĄTEK- 10 IX

700 + Barbara PYRA (od brata Jana z rodziną) 730 O łaskę zdrowia i pomyślny zabieg dla Marii

1800 + Edmund POLAK

1800 + Maria BIS (gr. 23)

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 10)

SOBOTA- 11 IX

700 + Eugeniusz KOZAK, Anna BUDZICH 730 Dziękczynno-błagalna za Martę, Barbarę, Artura KANIA z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla nich i całej rodziny prosi mama. 1130 I KOMUNIA ŚW.

1600 MSZA ŚW. ŚLUBNA

1800 + Jan, Maria ++ BAĆKOWSKICH

1800 + Maria BIS (gr. 24)

1800 + Joanna FUTERA (gr. 11)

NIEDZIELA 12 IX

700 + Teresa GRZYBOWSKA

900 + Ks. Konrad MACIĄG (13 r. śm.)

900 + Katarzyna (25 r. śm.), Adam (36 r. śm.) ++ KWIT

900 + Marian (9 r. śm.), Marianna (31 r. śm.), Wojciech, Helena, Jerzy ++ AMBRYSZEWSKICH i GARBOWSKICH 1030 + Zenon BENICKI 1030 + Maria BIS (gr. 25) 1030 + Tadeusz KOPIŃSKI (11 m-c po śm)

1200 ZA PARAFIAN

1200 Dziękczynno-błagalna za Szymona (18 ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

1600 Dziękczynno-błagalna za Roberta (ur.) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

1600 + Maria, Leszek ++ GRUCHALSKICH i DUDKÓW

1800 + Joanna FUTERA ( gr. 12)