OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 września 2021 r.

 • Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentuod godz. 15:00 do 16:00. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 16:00.
 • Spotkanie Akcji Katolickiej jutro – w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00.
 • W środę – 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz.: 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Nowenna do Opatrzności Bożej o godz. 17:30.
 • W sobotę – 11 września ostatnia już w tym roku grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 11:30. Spowiedź dzieci przed I Komunią św. w piątek o godz. 17:00.
 • Spotkanie  Dziecięcej Scholi Liturgicznej w najbliższą sobotę o godz. 10:00 w sali na starej plebanii. Zapraszamy także nowe dzieci, które swoimi talentami muzycznymi chcą ubogacać uczestnictwo we Mszy św.  Bardzo gorąco zapraszamy również wszystkie chętne dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych, w sobotę o godz. 11:00 w salce na starej plebanii. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o zgłaszanie się do ks. Mariusza.
 • W przyszłą niedzielę – 12 września odbędzie się w Warszawie beatyfikacja Czcigodnych Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. Zachęcamy do oglądania bezpośredniej transmisji z tej uroczystości. W ramach duchowego przygotowania trwa Nowenna do Opatrzności Bożej. Jest ona odprawiana w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a dzisiaj o godz. 17:30.
 • Także w przyszłą niedzielę odbędzie się Czuwanie Modlitewne w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie bezpośrednio po Mszy św. 18:00, które poprowadzi grupa modlitewna „Margaretki”. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy!
 • Od dzisiaj, do końca września trwają zapisy młodzieży szkolnej do sakramentu Bierzmowania – od klasy VIII. Kandydatów zapraszamy do zakrystii lub do kancelarii parafialnej, można również zgłaszać się bezpośrednio do katechety lub ks. Łukasza.
 • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii. Serdeczne dziękujemy za ofiary złożone przed miesiącem do skrzynki i na konto parafialne. Bóg zapłać!
 • Jest nowy termin pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej i Dębowca w dniach 01 – 03 października 2021 r. Koszt 310 zł., w tym dojazd BUS-em, ubezpieczenie, nocleg i wyżywienie. Zapisy u P. Jarka Nowaka tel. 606 105 566.
 •  Wojownicy Maryi serdecznie zapraszają wszystkich chętnych mężczyzn niezależnie od wieku w sobotę 11 września, na kolejną edycję Męskiego Różańca w Puławach. Rozpoczynamy o godz. 12.00  w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Puławach (na Górce) po czym modląc się na różańcu przejdziemy do  kościoła Matki Bożej różańcowej (Garnizon),  gdzie ok. godz. 13.00 zostanie odprawiona eucharystia. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym pięknym świadectwie dawanym przez mężczyzn.

 Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. W sklepiku są do nabycia Kalendarze Maryjne Archidiecezjalnego wydawnictwa „Gaudium”, cena 6 zł.