INTENCJE 27 wrzeźnia – 3 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK /27.IX./  

7:00   – O zdrowie, Boże błog. z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Reginy

7:30   + Gabriela Żybura       

18:00 – Dzięk.- błagalna za Izę w 27 urodziny

18:00 + Joanna Futera /gr/ 27

18:00 + Genowefa(k) i Krzysztof Kloc /od syna Pawła z rodziną/

WTOREK /28.IX./ 

7:00   + Stanisława(k), Jan ++ Anzorge i Pelikant

7:30   + Jerzy Wójcik /od Sąsiadów /        

18:00 – Za członków Grupy Anonimowych Alkoholików o wytrwanie w trzeźwości i za ich rodziny

18:00 + Joanna Futera /gr/ 28

18:00 + Wacław Szumny /im. od syna Roberta z rodziną/

ŚRODA /29.IX./

7:00   – O potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

7:30   + Janina, Tadeusz zm. z rodz. Kaletów, Chabiorów      

18:00 + Joanna Futera /gr/ 29

18:00 + Paulina, Kazimierz ++ Wiśniewiczów

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia                      

– dzięk.-błagalna za Michała Ozimka z racji imienin, z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny                                            

– dzięk.-błagalna za Jakuba w 18 urodziny z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny                                                              

+ Zenon Benicki /od uczestników pogrzebu w 30 dzień po śmierci/                                                                                 

+ Wacław Hennel /im. w 6 r. śm./ i za zmarłych z rodziny                                                                                                    

+ Stanisław Jamuła /12 r. śm./ ++ Jamułów, Chęciów, Chabrosów                                                                                    

+ Stanisława(k), Antoni – Tomaszewscy                                                                                                                               + Kazimierz Lesicki /od Sąsiadów z bloku/                                                           

CZWARTEK /30.IX./

7:00   + Michalina, Józef, Józefa(k), Jan ++ Słowików

7:30   + Czesław Chudek /28 r. śm./, Zofia i za zmarłych z rodziny           

18:00 + Joanna Futera /gr/ 30

18:00 + Barbara Pyra /od Jacka i Anety Wronowskich/

18:00 + Genowefa i Krzysztof Kloc /od syna Pawła z rodziną/

I PIĄTEK MIESIĄCA /01.X./

7:00   – O potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

7:30   – O zdrowie dla Teresy i Boże błog.              

18:00 – Za członków Kół Różańcowych i ich rodziny, aby przez codzienną modlitwę przybliżały się do Pana Boga

            i umacniały więzy rodzinne. Módlmy się też o nowych członków Kół Różańcowych.

18:00 + Bożena Drążyk /gr/ 1

18:00 + Alojzy Sikora /gr/ 1

I SOBOTA MIESIĄCA/02.X./

7:00   + Alojzy Sikora /gr/ 2

7:30   –  Wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi, bluźnierstwa, grzechy przeciw Jej Niepokalanemu Sercu

              oraz o pokój na świecie.  

7:30   + Eugeniusz Sztelmach /6 m. po śm./          

18:00 – Dzięk. z prośbą o Boże błog. dla Dariusza i Marii Modrzewskich z racji 35 r. ślubu

18:00 + Bożena Drążyk /gr/ 2

18:00 + Genowefa i Krzysztof Kloc /od syna Pawła z rodziną/

I NIEDZIELA  MIESIĄCA/03.X./  

7:00   + Natalia Szlendak /8 r. śm./

9:00   + Jan /6 r. śm./

9:00   + Teresa Paciejewska /im./, Stanisław Paciejewski /ur./     

10:30 – O Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Natana z okazji 12 urodzin     

10:30 + Alojzy Sikora /gr/ 3

10:30 + Franciszek Sykut    

12:00 – Za Parafian

12:00 + Leon /15 r. śm./, Sabina Wach i zm. z rodz. Wachów i Szymańskich

16:00 – O Błogosławieństwo Boże dla studentów i profesorów rozpoczynających Nowy Rok Akademicki, aby zdobyta

             wiedza i mądrość służyła im do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w codziennym życiu.

18:00 + Bożena Drążyk /gr/ 3

18:00 + Teresa Kamińska /im./