OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 października 2021 r.

  • Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Czuwanie modlitewne dziękczynne za Pontyfikat  św. Jana Pawła II oraz w intencji Ojczyzny, po Mszy św. o godz. 18:00. Poprowadzą je Żeńskie Koła Różańcowe. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Zapraszamy!
  • Trwa miesiąc październik, poświęcony Modlitwie Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Wyjątkowo, ze względu na Koncert w najbliższą sobotę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16:30.
  • W środę – 13 października ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy!
  • W najbliższą sobotę – 16 października, w 43 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II odbędzie się w naszym kościele Koncert Poznańskich Słowików – Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej. Rozpoczęcie o godz. 19:00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na Papieski Fundusz Stypendialny.

  • Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Na kartkach wypominkowych u dołu znajduje się kalendarz. Są to kolejne dni listopada  od 1 do 21, a więc do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata, w czasie których w naszym kościele o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Jeśli chcemy, by zmarli poleceni na kartce wypominkowej byli wymienieni w konkretnym dniu, to zaznaczmy go znakiem „X” lub „O”. Na jednej kartce zaznaczamy tylko jeden dzień!.  Wypełnione kartki wypominkowe wraz z ewentualnymi ofiarami wkładamy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, nie na tacę!
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.