Intencje 18 – 24 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK /18.X./ Św. Łukasza Ewangelisty

7:00   – Dzięk.- błagalna racji urodzin Małgorzaty i Wiesława z prośbą o potrzebne łaski, a szczególnie wiarę

7:30   + Alojzy Sikora /gr/    

18:00 + Bożena Drążyk /gr/

18:00 + Stanisław Chomiuk

18:00 + Wiesławę(k) Matras /2 r. śm./, Jan Matras

WTOREK /19.X./ Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

7:00   + Alojzy Sikora /gr/

7:30   + Zofia i Marian Kopacz ++ Kopaczów, Chlipalskich     

18:00 – Za Radio Maryja, , Telewizję Trwam, O. Rydzyka i wszystkie dzieła przez niego powołane

18:00 + Bożena Drążyk /gr/

18:00 + Adela Miazek /12 r. śm./, Jerzy Miazek, Aniela, Józef Ścibor

ŚRODA /20.X./ Św. Jana Kantego

7:00   + Barbara Pyra /od siostrzenicy Krystyny z rodziną/

7:30   + Leokadia Charchuła /od S. Służebniczek z Krakowa/    

18:00 + Bożena Drążyk /gr/

18:00 + Alojzy Sikora /gr/

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia                                                                                 + Irena Siedlecka /im./                                                                                                                                                                                 + Marianna Ogłoza /od uczestników pogrzebu/                                                                                                                                                                                                            + Ryszard Rutkowski /od uczestników pogrzebu/                                                        

CZWARTEK /21.X./

7:00   + Alojzy Sikora /gr/

7:30   + Andrzej Saran /od uczestników pogrzebu/        

18:00 + Bożena Drążyk /gr/

18:00 + Władysław /33 r. śm./, Leokadia /37 r. śm./ ++ Daszczyków

PIĄTEK /22.X./ Św. Jana Pawła II

7:00   + Kazimierz Lesicki /od uczestników pogrzebu/

7:30   + Andrzej Saran /od sąsiadów z bloku/              

18:00 + Alojzy Sikora /gr/

18:00 + Bożena Drążyk /gr/

18:00 + Władysławę(k), Józef ++ Grackich

SOBOTA /23.X./

7:00   + Alojzy Sikora /gr/ 2

7:30   + Ryszard Kuzioła, Iwona Kuzioła      

15:00 – Ślub

18:00 + Bożena Drążyk /gr/ 2

18:00 + Wacław Szumny

18:00 + Józef Krawczak /14 r. śm./ ++ Krawczaków

NIEDZIELA MISYJNA /24.X./  

7:00   + Ryszard Kędzierski /7 r. śm./

9:00   + Krystyna Kozak

9:00   + Jan Szczepanik /od Elżbiety Włodarczyk/

10:30 – O Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Hanny i Mirosława z okazji 40 r. ślubu    

10:30 – W 20 r. ślubu Małgorzaty i Jacka z prośbą o Boże błog. dla nich i rodziny

12:00 – Za Parafian

12:00 – W 50 r. ślubu Mariana i Ireny Wojtas z prośbą o Boże błog. dla nich oraz dla synów: Dariusza i Andrzeja z

             rodzinami

12:00 – Dzięk. – błagalna za Jadwigę z racji 75 urodzin

16:00 – Alojzy Sikora /gr/

18:00 + Bożena Drążyk /gr/ 3