Intencje 8 – 14 listopada 2021 r.

PONIEDZIAŁEK /08.XI./

7:00   + Bogusław Bernat /gr/ 8

7:30   + Tadeusz, Henrykę(k), Marianna, Eugenia, Anna, Mirosław, Józef ++ Błaszczaków i Sutkowskich  

18:00 + Wiesław Sarna, Alina Goluch

18:00 + Jerzy /1 r. śm./

18:00 + Janina Wójcik /28 r. śm./

WTOREK /09.XI./ Poświecenie Bazyliki na Lateranie

7:00   + Bogusław Bernat /gr/ 9

7:30   + Anna Sadzikowska /od sąsiadów z klatki/    

18:00 + Krzysztof Kucharczyk /6 r. śm./

18:00 + Marian Łopatek

18:00 + Mirosław Białek /od sąsiadów/

ŚRODA /10.XI./ Św. Leona Wielkiego

7:00   + Piotr Celejewski /22 r. śm./, Czesław Skwira /8 r. śm./ ++ Skwira i Celejewskich

7:30   + Andrzej Saran /od sąsiadów z bloku/   

18:00 + Bogusław Bernat /gr/ 10

18:00 + Stanisław, Weronika ++ Ptaszyńskich

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia                                                                                 – o zdrowie dla Ryszarda Chruścika                                                                                                                                                                            + Grażyna Tomasińska /10 r. śm./ ++ Tomasińskich                                                                                                                                                                                                          + Artur Chmielewski /3 miesiąc po śm./   

+ Marian i Feliksę(k) Krótniak , Tadeusz, Genowefa Ponachajba, Teresa i Zbigniew Kołodziej, Roman Czerwiński

+ Marcin Oczkowski /5 r. śm. od mamy Jadwigi z rodziną/

+ Eugenia Pośpiech i zmarli z rodziny

+ Kłopotowskich, Górskich, Kusiów, Kaczanowskich, Goralów

CZWARTEK /11.XI./ NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

7:00   + Bogusław Bernat /gr/ 11

9:00   + Gerard /1 r. śm./, Maria, Walenty ++ Owczarskich, Maria, Stefan Niezgoda

9:00   + Hanna Zielonka /13 r. śm./

18:00 – Dzięk. – błagalna za Katarzynę z racji 18 urodzin

18:00 + Za zmarłych z Róż Różańcowych

18:00 + Jan, Mariusz /1 r. śm./ ++ Baćkowskich

PIĄTEK /12.XI./ Św. Jozafata

7:00   + Edward Śliwa /10 r. śm./

7:30   + Aleksander, Wanda ++ Smałów i Radomskich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące         

18:00 + Bogusław Bernat /gr/ 12

18:00 + Kazimierz, Zofia, Stanisławę(k), Antoni, Danuta, Mieczysław, Ewa, Roman, Andrzej i zmarłych z rodzin

18:00 + Marianna /8 r. śm./, Henrykę, Antoni, Julianna

SOBOTA /13.XI./ Pierwszych męczenników Polski

7:00   + Bogusław Bernat /gr/ 13

7:30   + Ludmiła Góźdź /od syna i córki/   

18:00 + Tadeusz Wijaszka /2 r. śm./ ++ Wijaszków i Samorków

18:00 + Jerzy Mańkowski /18 r. śm./, Teodor, Krystyna, Aniela

18:00 + Mirosław Białek /od pracowników Mostostalu/

NIEDZIELA /14.XI./  

7:00   + Józef Kotulski /ur./

9:00   + Bogusław Bernat /gr/ 14

9:00   + Eliasz Kapica /od rodz. Strawczyńskich i Chodorów/

10:30 + Teresa Paciejewska /2 r. śm./ i Stanisław Paciejewski /21 r. śm./ 

10:30 + Władysław Próchniak /gr/1

12:00 – Za Parafian

12:00 – Za Wspólnotę Anonimowych Alkoholików w 27 r. powstania oraz za jej członków i ich rodziny

16:00 + Ilona Paprocka /od koleżanek i kolegów z pracy/

18:00 + Genowefa Baran /od chrześniaka Jerzego/