Intencje 29 listopada – 5 grudnia 2021 r.

PONIEDZIAŁEK /29.XI./

7:00   + Bogusław Bernat /gr 29/

7:30   + Lucjan Targosiński /od rodz. Wojcieszyn/

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 16/

18:00 + Maria Przewłoka /od Ani z rodziną/

18:00 + Gustaw Głowacki /od Kółek Różańcowych/

WTOREK /30.XI./  Św. Andrzeja Apostoła

7:00   + Władysławę(k) Próchniak /gr. 17/

7:30   + Jan, Aniela ++ Cebula, Wiesław, Piotr, Jerzy ++ Cegieła    

18:00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Pauliny z okazji 18 urodzin

18:00 + Bogusław Bernat /gr. 30/

18:00 + Zenon Benicki /od chrześnicy Joanny/

ŚRODA /01.XII./

6:00   – Dziękczynna za udana operację Grażyny

6:00   – O zdrowie dla Darka i Magdy / intencja od cioci/  

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 18/

18:00 + Cnota Ryszard

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia                                                                                                                                                                                                                                                          + Marian Furtak /od uczestników pogrzebu /                                                                                                                                                                                                      + Anna Wójciak  /z ok. ur. od siostry/  

+ Józefa(k) – 27 r. śm. i Stefan – 28 r. śm./

+ Andrzej Tomala /z racji im./

I CZWARTEK /02.XII.

7:00   + Andrzej Kobylski /od uczestników pogrzebu /                                                                                                                                                                                                     

7:30   + Marcin Grochowski /od uczestników pogrzebu /                                                                                                                                                                                                     

18:00 – Za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne /od Męskich Kół Różańcowych/

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 19/

18:00 + Henryk Stasiak /22 r. śm./

I PIĄTEK /03.XII./ Św. Franciszka Ksawerego

7:00   – O zdrowie i Boże błog. dla Piotra

7:30   + Czesława (k) Wójcik /od uczestników pogrzebu /                                                                                                                                                                                                             

18:00 – Aby Adwent był czasem głębokiego duchowego przeżycia parafialnych rekolekcji oraz radosnym

             oczekiwaniem na Narodzenie Syna Bożego w naszej parafialnej wspólnocie

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 20/

18:00 + Zenon Benicki /od Przemysława i Cezarego z rodziną/

I SOBOTA /04.XII./

6:00   – Wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi, bluźnierstwa, grzechy popełnione przeciw Jej Niepokalanemu Sercu

             oraz o pokój na świecie.

16:00 – Ślub

18:00 + Władysławe(k) Próchniak /gr. 21/

18:00 + Barbara Sikora /od rodz. Czerwonków/

18:00 + Barbara Pyra /od Ireny Sławek ze Stalowej Woli/

I NIEDZIELA /05.XII./ II Niedziela Adwentu

7:00   + Daniel Ryszko /ur./

9:00   + Władysława(k) Próchniak /gr. 22/

9:00   + Edward Przychodzeń i Teodorę(k)

10:30 + Jan Gozdur /16 r. śm./, Helena  /8 r. śm./ ++ Gozdurów i Ciorochów

10:30 + Helena Kopeć, Katarzyna, Andrzej ++ Matysiakowie

12:00 – Za Parafian

12:00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Janka z okazji 14 urodzin

16:00 – Za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski o wolność i suwerenność naszej Ojczyzny oraz za

             tych co bronią polskiej granicy na wschodzie

18:00 + Marianna Moszyńska /od Klary Kowalskiej/

INTENCJE MSZALNE /29.XI – 05.XII./ – 2021 r.

PONIEDZIAŁEK /29.XI./

7:00   + Bogusław Bernat /gr 29/

7:30   + Lucjan Targosiński /od rodz. Wojcieszyn/

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 16/

18:00 + Maria Przewłoka /od Ani z rodziną/

18:00 + Gustaw Głowacki /od Kółek Różańcowych/

WTOREK /30.XI./  Św. Andrzeja

7:00   + Władysławę(k) Próchniak /gr. 17/

7:30   + Jan, Aniela ++ Cebula, Wiesław, Piotr, Jerzy ++ Cegieła   

18:00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Pauliny z okazji 18 urodzin

18:00 + Bogusław Bernat /gr. 30/

18:00 + Zenon Benicki /od chrześnicy Joanny/

ŚRODA /01.XII./

6:00   – Dziękczynna za udaną operację Grażyny

6:00   – O zdrowie dla Darka i Magdy / intencja od cioci/  

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 18/

18:00 + Cnota Ryszard

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i

   materialnego wsparcia                                                                                                                                                                                                                                                          + Marian Furtak /od uczestników pogrzebu /                                                                                                                                                                                                      + Anna Wójciak  /z ok. ur. od siostry/  

+ Józefa(k) – 27 r. śm. i Stefan – 28 r. śm./

+ Andrzej Tomala /z racji im./

I CZWARTEK /02.XII.

7:00   + Andrzej Kobylski /od uczestników pogrzebu /  

7:30   + Marcin Grochowski /od uczestników pogrzebu /    

18:00 – Za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne /od Męskich Kół

             Różańcowych/

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 19/

18:00 + Henryk Stasiak /22 r. śm./

I PIĄTEK /03.XII./ Św. Franciszka Ksawerego

7:00   – O zdrowie i Boże błog. dla Piotra

7:30   + Czesława (k) Wójcik /od uczestników pogrzebu /   

18:00 – Aby Adwent był czasem głębokiego duchowego przeżycia parafialnych rekolekcji

   oraz radosnym oczekiwaniem na Narodzenie Syna Bożego w naszej parafialnej wspólnocie     

18:00 + Władysławę(k) Próchniak /gr. 20/

18:00 + Zenon Benicki /od Przemysława i Cezarego z rodziną/

I SOBOTA /04.XII./

6:00   – Wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi, bluźnierstwa, grzechy popełnione przeciw

            Jej Niepokalanemu Sercu oraz o pokój na świecie.

16:00 – Ślub

18:00 + Władysławe(k) Próchniak /gr. 21/

18:00 + Barbara Sikora /od rodz. Czerwonków/

18:00 + Barbara Pyra /od Ireny Sławek ze Stalowej Woli/

I NIEDZIELA /05.XII./ II Niedziela Adwentu

7:00   + Daniel Ryszko /ur./

9:00   + Władysława(k) Próchniak /gr. 22/

9:00   + Edward Przychodzeń i Teodorę(k)

10:30 + Jan Gozdur /16 r. śm./, Helena  /8 r. śm./ ++ Gozdurów i Ciorochów

10:30 + Helena Kopeć, Katarzyna, Andrzej ++ Matysiakowie

12:00 – Za Parafian

12:00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Janka z okazji 14 urodzin

16:00 – Za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski o wolność i suwerenność

             naszej Ojczyzny oraz za tych co bronią polskiej granicy na wschodzie

18:00 + Marianna Moszyńska /od Klary Kowalskiej/