OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU 12 grudnia 2021 r.

  • Dzisiaj kończymy w naszej Parafii Rekolekcje Adwentowe, które prowadził ks. Jerzy Basaj z Warszawy. Serdecznie dziękujemy za głoszone do nas słowo Boże, świadectwo wiary i miłości do Matki Najświętszej. Bóg zapłać! Złożone dzisiaj na tacę ofiary przeznaczone są na potrzeby wspólnoty Księdza Rekolekcjonisty.
  • Również dzisiaj – 12 grudnia w 40 rocznicę bolesnych wydarzeń związanych z wprowadzeniem stanu wojennego, Msza św. o godz. 12:00 za Ojczyznę oraz ludzi, którzy poświęcili życie i zdrowie walcząc o jej wolność, a po Mszy św. o godz. 18:00 Czuwanie Modlitewne w intencji naszej Ojczyzny. Poprowadzi je Akcja Katolicka. Zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy!.
  • W czwartek rozpoczyna się Nowenna do Bożego Narodzenia. Będzie odprawiana w ciągu tygodnia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, a w przyszłą niedzielę o 17:30.
  • W piątek – 17 grudnia odwiedzimy z posługą sakramentalną osoby chore i starsze w naszej parafii. Rozpoczęcie od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub w kancelarii do czwartku włącznie.
  • Parafialny Zespół Caritas prosi Drogich Parafian o składanie darów na paczki świąteczne dla osób najbardziej potrzebujących, jeszcze tylko dzisiaj w czasie Mszy świętych. Przygotowane paczki będą wydawane  15 grudnia – w najbliższą środę od godz. 16:00 przy kościele.
  • Prosimy o indywidualne odbieranie opłatków z kościoła. W niedziele Adwentu, po każdej Mszy św. przy stoliku wystawionym po stronie tabernakulum, lub w sklepiku parafialnym, a w ciągu tygodnia w kościele przy stoliku /po po stronie tabernakulum/  od 6:30 – 8:00 i 17:30 – 19:00.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. W sklepiku parafialnym są do nabycia adwentowe świece Caritas i kalendarze maryjne.
  • W związku z zaostrzeniem wymogów sanitarnych informujemy, że w naszym kościele jednorazowo na Mszy św. może przebywać maksymalnie 335 osób. Przypominamy o zakładaniu maseczek i zachowaniu dystansu.