OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25 grudnia 2021 r.

  • Dziękujemy Łącznikom za informacje i pomoc w dostarczeniu opłatków do rodzin w naszej Parafii. Parafianom za złożone ofiary – Bóg zapłać!  Dziękujemy również Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie i dostarczenie świątecznych paczek. To podziękowanie składam na ręce p. Ryszardy Prończuk. Dziękuję także tym, którzy ofiarowali paczki dzieciom, a ks. Mariuszowi za koordynowanie całą akcją. Dziękuję ks. Łukaszowi za zorganizowanie transportu choinek i ustawienie w kościele oraz świąteczne oświetlenie swierku przy parkingu. Dziękuję za wystrój szopki bożonarodzeniowej i świąteczne dekoracje p. Magdzie Wicha. Dziękuję tym, którzy pomagali przy świątecznym wystroju naszej świątyni: p. organiście Janowi Sokołowskiemu, p. kościelnemu Zenonowi Frąckowi, a także lektorom i ministrantom. Panu Pieprzce dziękuję za podłączenie gwiazdy na frontowej ścianie kościoła i choinki na zewnątrz. Dziękuję również Czcigodnemu Seniorowi ks. Kan. Aleksandrowi za celebrowanie dzisiejszej Pasterki i wygłoszone Słowo Boże oraz za pomoc w spowiedzi rekolekcyjnej. Serdecznie dziękuję Chórowi Parafialnemu, Służbie Liturgicznej Ołtarza oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie i ubogacenie dzisiejszej świątecznej Liturgii. Bóg zapłać !.
  • Dzisiaj, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. w ciągu dnia o godz. 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 i 18:00.
  • Jutro, święto św. Szczepana zbiega się z Uroczystością Świętej Rodziny, a porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę, natomiast taca przeznaczona będzie na KUL.
  • Zgodnie z zaleceniem Arcybiskupa Lubelskiego, ze względu na panującą epidemię nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Parafianie w wyznaczone dni na Msze św. sprawowane w intencji Was i Waszych rodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski. Szczegółowy rozkład Mszy św. dla mieszkańców poszczególnych ulic i bloków znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej Parafii, a także w na kartkach wyłożonych na stoliku w przedsionku kościoła.