Intencje 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022 r.

PONIEDZIAŁEK  27.12.2021  – ŚWIĘTO ŚW. JANA APOSTOŁA I EWANGELISTY

7:00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Marka Kozieła z ok. 18 r. urodzin

7:30 – + Jan, Władysława(k), ++ Banasiów, Drachalów

18:00 – KOLĘDA

18:00 – + Genowefa Capała (11 r.śm.), Stanisław (20 r.śm.), Kazimierz Śliwiak (7 r.śm.)

18:00 – + Kazimierz Stołecki (of. Alicji i Zdzisława w podziękowaniu za współpracę)

WTOREK 28.12.2021 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

7:00 –  + Jan Ziembowicz (3 m-c po śm.)

7:30 –  + Stanisława(k), Józef Sekuła, Zofia Wawer, ++ Sekułów, Matraszków, Gądków

18:00 – KOLĘDA

18:00 – + Wiesław Drózd (27 r. śm.)

18:00 – + Czesława(k), Lewtak (of. córki chrzestnej z rodziną)

ŚRODA  29.12.2021

7:00 –  + Janusz Michałek (of. uczest. pogrzebu)

7:30 –  + Marianna (23 r.śm.), Ludwik Grabowski (39 r.śm.); ++ Żuławników

18:00 – KOLĘDA

18:00 – + Franciszek (2 r.śm.), Józefa(k), ++ Grzyb; Kazimierz, Zofia, Arkadiusz, ++ Leszków

18:00 – Zbiorowa:

            – za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego  i  materialnego  

              wsparcia;

            – + Zofia Kaczyńska

CZWARTEK 30.12.2021

7:00 – + Eugeniusz Sztelmach (imieninowa)

7:30 –  + Zofia i Jerzy Skomra (r.śm.) (of. rodz. Józwików)

18:00 – KOLĘDA

18:00 – + Eugeniusz Zamojski

18:00 – + Zygmunt Rokosz (3 r.śm.)

PIĄTEK  31.12.2021

7:00 –  + Wanda Łuciuk

7:30 –   + Sylwester Grobel (imieninowa) ++ Groblów

17:00  –  KOLĘDA

17:00 –  Dziękczynna z ok. 12 r. urodzin Kornelii z prośbą o Boże błogosławieństwo

17:00 – + Alojzy Sikora (1 r.śm.)

SOBOTA 01.01.2022- UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK

7:00 –  + Marianna Mróz

9:00 – Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Daszczyków z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

9:00 – + Henryk Konieczny (gr.1)

10:30 – + Włodzimierz Adamczyk (6 r.śm.) ++ Adamczyków i Grabowskich

10:30 – + Stanisława(k) i Jan Giza

12:00 –  Za parafian

12:00 – + Marianna, Ignacy ++ Kamola, Maria i Czesław ++ Kowalik

16:00 –  + Stanisław Zielonka (22 r.śm.), Janina, Stanisław, Wiesława(k), Zbigniew, Zygmunt

16:00 – + KOLĘDA

18:00 – + Eugeniusz Herman (2 r.śm.)

NIEDZIELA  02.01.2022

7:00 – + Anna, Marian

9:00 –  + Henryk Konieczny (gr.2)

9:00 –  + Stanisław Kowalski (42 r.śm.), Edwarda(k), Jan, Paweł ++ Kowalskich

10:30 – + Tadeusz (20 r.śm.) ++ Twarowskich i Pawłowskich

10:30 – +  Stanisława(k), Jacek Kozak

12:00 – Za parafian

12:00 – KOLĘDA

16:00 – Dziękczynno-błagalna za Macieja Sułka

18:00 – + Tomasz Paduch