Intencje 10 – 16 stycznia 2022 r.

PONIEDZIAŁEK  10.01.2022

7:00 – + Antoni Nita (41 r.śm.)

7:30 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Heleny i całej jej rodziny

18:00 – Kolęda

18:00 – Dziękczynno-błagalna za Dawida z ok. 5 r.ur. z prośbą o Boże bł., opiekę św. Alberta, potrzebne 

             łaski dla niego i całej rodziny

18:00 – + Henryk Konieczny (gr.10)

WTOREK 11.01.2022

7:00 –  + Henryk Konieczny (gr.11)

7:30 –  +  Stanisław Jan Madej (16 r.śm.)

18:00 – Kolęda

18:00 – + Jan Baćkowski

18:00 – + Krzysztof Kaczkowski (6 r.śm.), Agata, Jan, Wiesław, ++ Kaczkowscy

ŚRODA  12.01.2022

7:00 –  + Henryk Konieczny (gr.12)

7:30 –  + Jan (25 r.śm.), Henryk, Zofia, Roman, Zygmunt, Barbara, Władysław, ++ Przydatek                                                                                                        

18:00 – Kolęda

18:00 – Zbiorowa:

           – Za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego  i  materialnego   

             wsparcia;

          – O Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla Anny i Dariusza;

          – Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Józefa  z ok. urodzin

          – + Józef Zygadło (30 – sty dzień po śmierci);          

CZWARTEK 13.01.2022

7:00 – + Sabina Wulczyńska (of. uczest. pogrzebu)

7:30 –  + Władysława(k) Bychawska (of. uczest. pogrzebu)

18:00 – Kolęda

18:00 – + Henryk Konieczny (gr.13)

18:00 – + Maria Błaszczyk (1 r.śm.), Bronisław Błaszczyk (26 r.śm.)

PIĄTEK  14.01.2022

7:00 –  + Janina Giza (of. uczest. pogrzebu)

7:30  –  + Janusz Michałek (of. uczest. pogrzebu)

18:00 – Kolęda

18:00 –  + Henryk Konieczny (gr.14)

18:00 – + Sabina Wulczyńska (of. mieszkańców bloku ul. Norwida 33)

SOBOTA  15.01.2022

7:00 –  + Krystyna Szewczak (1 r.śm.)

7:30 –  +Henryk Konieczny (gr.15)

18:00 – Kolęda

18:00 –  + Zuzanna Mikusek (17 r.śm.), Henryk, Edmund, Ryszard

18:00 – + Józef Kotulski (1 r.śm.)

NIEDZIELA  16.01.2022

7:00 – + Bolesław, Stanisława(k), ++ Abramczyk; Jan, Helena ++ Gągała

9:00 –  + Henryk Konieczny (gr.16)

9:00 –  + Tomasz Sztelmach (4 r.śm.)

9:00 –  + Stefan i Stanisława(k) Bartuzi

10:30 – O Boże błog. dla ks. Mariusza z ok. imienin

10:30 – + Bożena Grabiec (4 r.śm.), ++ Grabców, Janów i Dziubów

12:00 – Za parafian

12:00 – + Irena Pałka (1 r.śm.) ++ Pałków

16:00 – Kolęda

16:00 – Maria (14 r.śm.), Stefan, ++ Niezgoda; Maria, Walenty, Gerard, ++ Owczarscy

18:00 – + Henryk Goździcki (1 r.śm.), Stanisława(k), Kazimierz, Sławomir, ++ Gugałów i Leszków