Intencje 28 lutego – 6 marca 2022 r

PONIEDZIAŁEK 28.02.2022

7:00 – + Czesława(k) Lewtak (gr.28)

7:30 – + Zofia, Władysław Napora, Waldemar Kowalczyk

18:00 – + Janina Piaseczna (gr. 30)

18:00 –  + Anna Paduch (30 r.śm.)

WTOREK 01.03.2022

7:00 –  + Czesława(k) Lewtak (gr.29)

7:30 –  Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. i łaski dla Albiny Duluk z ok. (93 r.ur.)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.1)

18:00 – + Aleksander Smaga (gr.1)

ŚRODA  02.03.2022 – ŚRODA POPIELCOWA

7:00 –  + Czesława(k) Lewtak (gr.30)

9:00 – + Aleksander Smaga (gr.2)

16:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.2)                                                                                                                      

18:00 – + Krzysztof Futera (8 r.śm.); ++ Futerów i Dębskich

18:00 – Zbiorowa:

 – Za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego  i  materialnego  wsparcia;

 – Za Ukrainę i naród Ukraiński o siłę i wytrwałość w obronie swojej ojczyzny oraz jak najszybsze ustanie  wszelkich działań zbrojnych prowadzonych przez Rosję;

– + Konstanty (36 r.śm.), Helena (20 r.śm.); ++ Giedrysów

– + Helena Nowak (17 r.śm.), Zenon Nowak (12 r.śm.)

– + Jan (2 r.śm.), Helena, Stanisław; ++ Szarugów i Kwitów

– + Teresa Szczypa (of. koleżanek i kolegów z Działu Finansowego ZA)

– + Marian Modrzewski (of. sąsiadów)

  CZWARTEK 03.03.2022

7:00 – + Andrzej (3 r.śm.), Aleksander, Bronisława(k)

7:30 –  + Aleksander Smaga (gr.3)

7:30 – – O święte powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego, aby nie brakowało Bogu osób do 

              głoszenia Ewangelii całemu światu. Szczególnie polecajmy młodych z naszych rodzin.

             (of. Koła Różańcowe Męskie)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.3)

18:00 – + Henryka(k) Murat(13 r.śm.)

18:00 –  O Boże błog. i łaski dla Damiana Wysiałkowskiego i jego rodziców z ok. urodzin

PIĄTEK  04.03.2022

7:00  –  + Kazimierz (imieninowa); ++ Świerczków

7:30  –  + Dyonizy Krawiecki (of. uczest. pogrzebu)

18:00 – + Aleksander Smaga (gr.4)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.4)

18:00 –  Za rodziny a szczególnie naszej parafii, aby na wzór Rodziny z Nazaretu, wspólne relacje budowały

             na wzajemnej miłości i zaufaniu. (of. Kół Różańcowych)

SOBOTA  05.03.2022

7:00 – + Julian, Bronisława(k), Edward,  Arkadiusz

7:30 – + Aleksander Smaga (gr.5)

7:30 –  Wynagradzająca Matce Bożej za zniewagi, bluźnierstwa, grzechy popełnione przeciw jej

            Niepokalanemu Sercu, oraz o pokój na całym świecie a szczególnie na Ukrainie.

18:00 –  + Eugeniusz Sztelmach (gr. 5)

18:00 –  + Wacław Szumny (1 r.śm.)

18:00 –  + Krzysztof Przychodzeń

NIEDZIELA  06.03.2022

7:00 – + Kazimierz Rychliczek (imieninowa); ++ Rychliczek i Sobstyl

9:00 –  + Eugeniusz Sztelmach (gr.6)

9:00 –  Kazimierz Stachniuk

10:30 – + Kazimierz Filipek

10:30 – + Zbigniew, Czesław (21 r.śm.)

12:00 – Za parafian

12:00 – Dziękczynno – błagalna z prośbą o boże błog. i łaski dla Weroniki z ok. (1 r.ur.); Alicji  (3 r.ur.)

             i Patrycji;

16:00 –  O głęboką wrażliwość i świadomość dla młodych matek i ojców oczekujących potomstwa, by w 

              każdej sytuacji umieli stawać w obronie i wartości swojego dziecka (of. Kół Różańcowych);

18:00 – + Aleksander Smaga (gr.6)