Intencje 7 – 13 marca 2022 r.

PONIEDZIAŁEK /07.III./

7:00   + Aleksander Smaga /gr. 7/

7:30   – O zdrowie i potrzebne łaski dla Jana Wawra – założyciela KR Męskich /od KR Męskich/                                                                                                                                                                                       

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 7/

18:00 + Tomasz Paduch /im./

WTOREK /08.III./  

7:00   – O zdrowie dla Beaty i potrzebne łaski dla całej rodziny

7:30   + Aleksander Smaga /gr. 8/

18:00 + Janina /14 r. śm./ ++ Gizińskich, Gizów

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 8/

ŚRODA /09.II./

7:00   + Małgorzata, Jan ++ Sadurskich, Kozaków

7:30   + Helena, Stanisław, Władysław

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 9/  

18:00 + Aleksander Smaga /gr. 9/  

18:00 – ZBIOROWA

– za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego i materialnego wsparcia                                                                                                                                                                                                                                                          + Czesławę Kuśmierczak /od uczestników pogrzebu/

+ Konstanty

+ Klemens, Wiera, Zofia ++ Czaplów, Więckiewiczów

CZWARTEK /10.III.

7:00   + Aleksander Smaga /gr. 10/                                                                                                                                                                                        

7:30   + Wacław Szumny /ur./                                                                                                                                                                                         

18:00 – Dzięk. błagalna za Irenę Mizak w 83 ur., Mateusza Suska w 31 ur. z prośbą o Boże błog., potrzebne

             łaski dla nich i całej rodziny  

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 10/  

18:00 + Grzegorz Grzelak /13 r. śm./

PIĄTEK /11.III./

7:00   + Andrzej Wysocki, Jan Wysocki, Małgorzata Partycka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

7:30   + Aleksander Smaga /gr. 11/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 11/      

18:00 + Teresa, Ludwik, Helena, Antoni ++ Kozioł, Alfredę, Stanisław ++ Farion

18:00 + Alfons Wdowiak /3 r. śm./  

SOBOTA /12.III./

7:00   + Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:30   + Jarosław Popiołek /3 r. śm./, Wiesław Popiołek ++ Sochów, Popiołków                                                                                                                                                                                          

18:00 – Dzięk. błagalna za Mateusza w 22 ur. z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny

18:00 + Aleksander Smaga /gr. 12/                                                                                                                                                                                        

18:00 + Eugeniusz Sztelmach /gr. 12/        

NIEDZIELA /13.III./ II Niedziela Wielkiego Postu

7:00   + Krystyna Kapusta /im./

9:00   + Wanda Grzebalska /5 r. śm./ ++ Grzebalskich

9:00   + Eugeniusz Sztelmach /gr. 13/        

10:30 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Zosi z okazji 13 urodzin

10:30 – Dzięk. błagalna za Szymona Wiak w 18 ur., z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski            

12:00 – Za Parafian

12:00 + Jan i Helena Rodzik

16:00 + Aleksander Smaga /gr. 13/                                                                                                                                                                                         18:00 + Józefę, Jan – Nogalskich