Intencje 14 – 20 marca 2022 r.

PONIEDZIAŁEK 14.03.2022

7:00 – + Aleksander Smaga (gr.14)

7:30 – + Martyna Nowak (15 r.śm.)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.14)

18:00 –  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Mateusza w (21 r. ur.)

WTOREK 15.03.2022

7:00 –  + Arkadiusz (6 r.śm.), Edward (11 r.śm.)

7:30 –  + Arkadiusz Rodak (6 r.śm.)

7:30 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.15)

18:00 – + Aleksander Smaga (gr.15)

18:00 – Dziękczynno-błagalna za Ojca Rydzyka, Radio Maryja, Telewizję Trwam z prośbą o Boże błog. dla 

             dzieł przy nich powstałych.

ŚRODA  16.03.2022

7:00 –  + Tadeusz (1 r.śm.)

7:30 – + Józef Kalita, Aleksander Cygan

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.16)                                                                                                 

18:00 –  + Aleksander Smaga (gr.16)

18:00 – Zbiorowa:

 – Za biednych, bezdomnych, uzależnionych, chorych, potrzebujących duchowego  i  materialnego   

   wsparcia;

 – Za Ukrainę i naród Ukraiński o siłę i wytrwałość w obronie swojej ojczyzny oraz jak najszybsze ustanie 

    wszelkich działań zbrojnych prowadzonych przez Rosję;

– Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Łukasza z ok 40 r. urodzin

– + Stanisław Siczek (2 r.śm.)

– + Marian Modrzewski (of. uczest. pogrzebu)

– + Michalina Kałdunek (1 r.śm.), Władysław Kałdunek (33 r.śm.); ++ Selongów

  CZWARTEK 17.03.2022

7:00 – + Teresa Szczypa (30 –sty)

7:30 –  + Aleksander Smaga (gr.17)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.17)

18:00 – + Andrzej (20 r.śm.); Ryszard, Marianna, Bogumił; ++ Mika

18:00 – + Zbigniew Staniak (im.), Ryszard, Stanisława (k), Bronisław, Kazimierz, Janina; ++ Staniaków, 

                Namiętów, Rybaków

PIĄTEK  18.03.2022

7:00  –  + Józef, Marianna, Stanisław, Wiktoria; ++ Banasiów, Drachalów

7:30  –  + Józef (23 r.śm.), Krystyna (8 r.śm.); ++ Chabros

18:00 – + Aleksander Smaga (gr.18)

18:00 – + Eugeniusz Sztelmach (gr.18)

18:00 – + Zofia i Jerzy Skomra

SOBOTA  19.03.2022

7:00 – Dziękczynno-błagalna za Urszulę z ok. 57 r. urodzin

7:30 – + Eugeniusz Sztelmach (gr. 19)

7:30 – Dziękczynno-błagalna w 8 r. urodzin Franka oraz w 10 r. urodzin Kacpra

18:00 –  + Aleksander Smaga (gr.19)

18:00 –  + Józef Nowakowski (24 r.śm.), Emilia i Piotr

18:00 –  Za Kościół, kapłanów, za Ojczyznę, zmarłych członków ADŚ a za żyjących  o łaskę dobrej śmierci. 

NIEDZIELA  20.03.2022

7:00 – + Józef i Józefa(k)

9:00 –  + Eugeniusz Sztelmach (gr.20)

9:00 –  + Ks. Władysław Grzebalski (42 r.śm.); ++ Grzebalskich

10:30 – + Aleksander Smaga (gr.20)

10:30 – + Wiesław Kępa (11 r.śm.); ++ Kępów, Miłoszów

12:00 – Za parafian

12:00 – + Józef Buda (26 r.śm.), Czesław Buda (4 r.śm.)

16:00 – + Andrzej Misiurek (of. miesz. bloku ul. Norwida 41)

18:00 – + Izabella Potocka