OGŁOSZENIA V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15 maja 2022 r.

  • Dzisiaj gościmy ks. Attlię Honti dyrygenta  Chóru Chłopięco-Męskiego z Lublina, który głosi do nas Słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła możemy również nabyć płyty CD z nagraniami Chóru.
  • Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni, odprawiane są w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, natomiast w niedziele o 17:30.
  • Wczoraj odbyła się I Komunia św. na Mszy św. o godz. 10:30 dla dzieci ze SP nr 9. Przystąpiło 46 dzieci. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w ramach Białego Tygodnia na codzienną Mszę św. i Nabożeństwo Majowe do piątku włącznie. W tym roku w sumie do I Komunii św. przystąpiło 93 dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci ze SP nr 1 i SP nr 9 za dar ołtarza pozłacaną monstrancję na duże hostie – Bóg zapłać!
  • W najbliższą sobotę i niedzielę Rocznice I Komunii św. W sobotę – 21 maja o godz. 10:30 dla dzieci ze SP nr 9, a w niedzielę 22 maja również na Mszy św. o godz. 10:30 dla dzieci ze SP nr 1. Spowiedź dla wszystkich dzieci w piątek o godz.16:00
  • Członków Rady Duszpasterskiej oraz przedstawicieli grup parafialnych zapraszamy dzisiaj na spotkanie, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 18:00 w sali pod kościołem.
  • Członkowie Wspólnot Żywego Różańca organizują wyjazd autokarowy do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kół Różańcowych, która odbędzie się             4 czerwca w sobotę. Zapisy u p. Małgorzaty Ciszewskiej oraz p. Ryszardy Prończuk w sklepiku parafialnym. Brakuje jeszcze kilku osób do pełnego składu autokaru. Zapraszamy!
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, List do Pani.
  • Państwowa Szkoła Muzyczna  I stopnia w Puławach zaprasza wszystkich uczniów uzdolnionych muzycznie i zainteresowanych nauką gry na instrumentach np.: skrzypcach, fortepianie, flecie, trąbce. Przesłuchania do szkoły odbędą się 30 maja od godz. 16:00. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie, a także na stronie internetowej szkoły.
  • Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach organizuje Pielgrzymkę autokarową do Medugorje ze zwiedzaniem Chorwacji w dniach 1 – 9 lipca br. Koszt 1250 zł + 300 EUR. Zapisy do 20 maja w kancelarii Parafii Miłosierdzia Bożego bądź u ks. Tomasza Sawickiego – organizatora Pielgrzymki.