OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2022 r.

  • Dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych młodzież z Grupy Modlitewnej „Galilea” organizuje kiermasz słodkości, z którego dochód jest przeznaczony na Rekolekcje w czasie wakacji.
  • W środę – 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W środę – 29 czerwca Kancelaria Parafialna nieczynna.

  • W tym tygodniu:  I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 16:30. Msza św. o godz. 18:00, po niej Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:30, a następnie Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Za tydzień I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • Także w przyszłą niedzielę – 3 lipca transmisja w TVP-3 Mszy św. o godz. 10:00 z naszego kościoła. W związku z tym  nie będzie Godzinek, a Msza św. zamiast o godz. 10:30, będzie pół godziny wcześniej, a więc o godz. 10:00, w intencji Parafian oraz osób chorych i starszych, pozostałe Msze św. bez zmian. Zapraszamy do licznego udziału.
  • Decyzją Arcybiskupa Lubelskiego Stanisława Budzika odchodzi z naszej parafii ks. Mariusz Kozina, po 10 latach gorliwej i owocnej pracy duszpasterskiej z dziećmi, młodzieżą, rodzinami, osobami starszymi i chorymi. Ks. Mariusz został skierowany do pracy w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Piaskach. Serdecznie mu dziękujemy za tę gorliwą posługę, pracowitość, skromność i piękne świadectwo kapłańskiego życia. Naszą wdzięczność wyrazimy ks. Mariuszowi w niedzielę 17 lipca na Mszy św. o godz. 12:00. Już dzisiaj życzymy ks. Mariuszowi wiele Bożego błogosławieństwa i równie owocnej pracy duszpasterskiej na parafii w Piaskach. Bóg zapłać ks. Mariuszu za tak wiele uczynionego dobra dla naszej Wspólnoty Parafialnej i Szczęść Boże!
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.