OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 lipca 2022 r.

  • Trwa w naszym kościele XII Letni Międzynarodowy Festiwal Organowy – Puławy 2022. Jutro kolejny koncert o godz. 19:00, wstęp wolny. Wystąpi polski organista Jarosław Wróblewski profesor Uniwersytetu Muzycznego  w Warszawie. Zapraszamy!
  • Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości” w niedzielę 24 lipca w Parku Czartoryskich w Puławach organizuje festyn sportowo-rodzinny „Witajcie sportowe wakacje”. Rozpoczęcie o godz. 14:00. Więcej informacji znajduje się na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.
  • 44 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę wyruszy 3 sierpnia z Lublina. Zapisy w parafiach do 25 lipca, zapraszamy do kancelarii parafialnej. Koszt uczestnictwa to 85 zł. Można również pielgrzymować duchowo wspierając fundusz pielgrzymkowy „Idę z Tobą” podając swoje intencje Pielgrzymom.
  • Nasza Parafia organizuje w dniu 13 sierpnia br. jednodniową pielgrzymkę autokarową do: Niepokalanowa, Szymanowa i Warszawy /Sanktuarium św. Andrzeja Boboli/. Wyjazd z placu przed kościołem o godz. 6:00. Koszt  60 zł. Zapisy u p. Małgorzaty Ciszewskiej lub w sklepiku parafialnym u p. Ryszardy Prończuk. Zapraszamy!
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.