OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 sierpnia 2022 r.

  • W najbliższy piątek – 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Tego dnia całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9:00.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”.
  • Za dwa tygodnie 3 i 4 września w Sanktuarium w Wąwolnicy odbędą się uroczystości 44 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej. Z naszej parafii 4 września /niedziela/ wyruszy piesza pielgrzymka – wyjście o godz. 4:30 sprzed kościoła, następnie na rondzie przy ul. Lubelskiej dołączymy do pielgrzymki z parafii Matki Bożej Różańcowej.
  •  Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.     
  • Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża, mieszczące się przy ul. Mickiewicza 29, obok naszego kościoła informuje, ze ma jeszcze wolne miejsca na następujących kierunkach: opiekun medyczny, opiekunka dziecięca, terapeuta zajęciowy, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik dentystyczny oraz innych. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej szkoły. Nauka jest całkowicie bezpłatna. Matura nie jest wymagana i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.