OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022 r.

  • W czwartek  – 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 8:00. Zapraszamy także nauczycieli i rodziców.
  • W tym tygodniu: I Czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 16:30 /zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież szkolną/, Msza św. o godz. 18:00, a następnie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:30, a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • W sobotę i niedzielę /3 – 4 września/ w Sanktuarium w Wąwolnicy odbędą się uroczystości 44 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej. Z naszej parafii      4 września wyruszy piesza pielgrzymka – wyjście o godz. 4:30 sprzed kościoła, następnie na rondzie przy ul. Lubelskiej dołączymy do pielgrzymki z parafii Matki Bożej Różańcowej.
  • Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentuod godz. 15:00 do 16:00. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 16:00.
  • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”, a w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej Parafii.
  •  Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej.
  • Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża, mieszczące się obok naszego kościoła informuje, że ma jeszcze wolne miejsca na następujących kierunkach: opiekun medyczny, opiekunka dziecięca, terapeuta zajęciowy, oraz innych. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej szkoły.