OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 października 2022 r.

  • Dzisiaj przeżywamy XXII Ogólnopolski Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Zbiórka ofiar do puszki na Papieski Fundusz Stypendialny w przyszłą niedzielę.
  • Dzisiaj gościmy w naszej Parafii ks. Daniela Kułakowskiego proboszcza parafii Bałta na Ukrainie. Ks. Daniel głosi do nas Słowo Boże, a na zakończenie Mszy św.  zbiera ofiary na potrzeby swojej parafii objętej wojną.
  • Trwa miesiąc październik, poświęcony Modlitwie Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe są sprawowane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 17:30. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16:30.
  • Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Na kartkach wypominkowych u dołu znajduje się kalendarz. Są to kolejne dni listopada  od 1 do 20, a więc do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata, w czasie których w naszym kościele o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Jeśli chcemy, by zmarli poleceni na kartce wypominkowej byli wymienieni w konkretnym dniu, to zaznaczmy go znakiem „X”.  Na jednej kartce zaznaczamy tylko jeden dzień!.  Wypełnione kartki wypominkowe wraz z ewentualnymi ofiarami wkładamy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, nie na tacę!
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.