OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 listopada 2022 r.

  • Od 1 listopada do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata  (20.XI) w naszym kościele  codziennie o godz. 17:30 jest odmawiany Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach. Wypełnione kartki z zaznaczonym dniem odczytania, wraz z ewentualnymi ofiarami wkładajmy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, która znajduje się na stoliku za ławkami.
  • Dzisiaj I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • Również dzisiaj zostanie wręczony tytuł Honorowego Obywatela Miasta Puławy        Ks. Antoniemu Czyżewskiemu długoletniemu proboszczowi Parafii Wniebowzięcia NMP w Puławach. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 10:00 w kościele Matki Bożej Różańcowej w Puławach, a dalsza część będzie miała miejsce w sali widowiskowej „Domu Chemika”.
  • Jutro – w poniedziałek spotkanie członków Akcji Katolickiej po Mszy św. o godz. 18:00
  • W najbliższy piątek – 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.Kancelaria parafialna nieczynna! W tym dniu na mocy dyspensy Arcybiskupa Lubelskiego nie obowiązuje post.
  • Za tydzień Czuwanie Modlitewne w intencji Ojczyzny po Mszy św. o godz. 18:00, zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Poprowadzą je Koła Różańcowe Męskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne:          Bóg zapłać! Natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Lubelskie Seminarium Duchowne.
  • W tym roku dobiega końca 5 – letnia kadencja Parafialnych Rad Duszpasterskich. Zarządzeniem Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego Stanisława Budzika wybory do nowych Rad odbędą się w naszej Archidiecezji 4 grudnia. Do 26 listopada prosimy zgłaszać kandydatów na członków do naszej Rady Parafialnej. Nazwiska Kandydatów wraz z podaniem adresu zamieszkania piszemy na kartce, którą składamy do skrzynki z napisem „WYBORY”, która jest umieszczona przy stojaku z prasą katolicką, lub przynosimy do kancelarii parafialnej. Przypominamy, że kandydatami mogą być katolicy pełnoletni, którzy przyjęli Sakrament Bierzmowania, czynnie uczestniczą w życiu wspólnoty parafialnej i są znani z życia zgodnego z zasadami nauki katolickiej. Szczegółowe wskazania dotyczące wyborów do Rad Duszpasterskich oraz ich terminarz znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.