OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 7 maja 2023 r.

  • Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni, odprawiane są w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, natomiast w niedziele o 17:30.
  • Dzisiaj I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • Jutro spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. o godz. 18:00 w sali pod kościołem.
  • Grupa ewangelizacyjna zaprasza małżeństwa i związki niesakramentalne na spotkanie ewangelizacyjne „Misja Miłość”, które odbędzie się w najbliższy piątek – 12 maja w naszej parafii. Rozpoczęcie o godz. 19:00 w sali pod kościołem. Organizatorzy zapewniają opiekę do dzieci na czas spotkania, dobrą kawę i dobry czas dbania o relacje. Szczegóły na stronie: misjamilosc.pl .Serdecznie zapraszamy!
  • W najbliższą sobotę Nabożeństwo Fatimskie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, zakończone Procesją Maryjną wokół kościoła. Zapraszamy!
  • I Komunia św. w naszej Parafii odbędzie się w dwóch turach: I – 13 maja/sobota/ na Mszy św. o godz. 10:30 dla dzieci ze SP nr 9 i II – 14 maja/niedziela/ na Mszy św. o godz. 10:30 dla dzieci ze SP nr 1. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tą uroczystością prosimy o przyjście na Msze św. w innych godzinach. Spowiedź dzieci przed I Komunią św. w najbliższy piątek o godz. 16:00 dzieci ze SP nr 9 i o godz. 17:00 dzieci                  ze SP nr 1.
  • W ramach akcji misyjnej „Różaniec dla Etiopii” przez cały miesiąc maj na stoliku, przy stojaku z prasą katolicką jest wystawiony koszyk, do którego będziemy mogli składać używane, ale w dobrym stanie, różańce, najlepiej zapakowane w plastikowe woreczki z podaniem na dołączonej karteczce swojego imienia.
  • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszego kościoła. Miedzy innymi na zamontowaną na chórze pierwszą część ozdobnej balustrady wykonanej z metalu, którą wzbogaci szkło witrażowe. W pracowni artystycznej trwają również prace nad witrażami, które zostaną umieszczone w oknach naszego kościoła po stronie chóru. Jeśli ktoś chciałby zostać fundatorem jednego z nich, to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem. Dziękując za złożone dotychczas ofiary przypominamy, że możemy je również przesyłać na konto parafialne: Bank Pekao S.A 30 1240 2412 1111 0000 3628 3006. Bóg zapłać !
  • Organizujemy jednodniowy wyjazd autokarowy na Jasną Górę na Ogólnopolską Pielgrzymkę Członków Żywego Różańca dn. 3 czerwca /sobota/. Zapisy u                  P. Małgorzaty Ciszewskiej oraz u P. Ryszardy Prończuk w sklepiku parafialnym.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.